1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

mam pytanie...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hansio, Styczeń 28, 2011.

1. hansio

hansio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to tak :
    Nie mam jak narazie dostępu do xbox live. chcę sobie sciagnac demo gry ale nie mam jak.... Ale zauważyłem że na Home - Xbox.com pisze pobierz i czy moglbym pobrac i przeniesc jakos z kompa na pena czy w jakis inny sposob (konsola nieprzerobiona) i czy jak zarejestruje sie na xbox.com to nie bedzie mi lecial darmowy gold ???

z góry thx

2. Lotnik421 Xbox One

3. triplex

triplex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ad 1 . Nie można pobrać ze strony i wrzucić na konsolę ( są inne metody)."Pobierz na konsolę działa w momencie gdy profil masz na konsoli.
    Ad 2 . Pomyśl - po założeniu konta na xbox.com ,w jaki sposób ma Ci "lecieć" darmowy Gold ? Darmowy jest uruchamiany z poziomu konsoli (łącznie możesz założyć 3 darmowe,miesięczne profile)

Wczytywanie...

Poleć forum