1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mam pytanko

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez jaska, Luty 7, 2009.

1. jaska

jaska Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich . Mam pytanie ? Jak wkladam film na dvd "Avi" , xbox ja widzi , a jak chce wlaczyc plyte to mi wyskakuje ze mam sciagnac aktualizacje , Xboxa mam przerobionego i nie wiem czy jak podlacze do internetu to mi zablokuja konsole ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojtek31

wojtek31 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chełm Śląski
    Samo podłączenie do internetu nie spowoduje w żadnym wypadku zablokowania konsoli, zresztą można o tym poczytać.
    Aktualizacja jest właśnie po to, żeby ściągnąć kodeki i oglądać w ten sposób filmy :)

4. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1. musisz ściągnąć kodeki inaczej filmu nie otworzysz
    2. z tego co widzę to i tak nie grasz na XBL więc ban chyba jest Ci obojętny?
    3. bana i tak teraz nie dostaniesz, to się odbywa falowo i bez żadnych reguł ;]

5. jaska

jaska Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To czyli jak podlacze i sciagne to sie nic nie stanie ?

6. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Teraz na pewno nic.

Wczytywanie...

Poleć forum