1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mam rgh ale nie mam xexmenu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nuzik, Grudzień 20, 2015.

1. nuzik

nuzik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zakupiłem jakiś czas temu xbox360 slim RGH, z dyskiem wewnętrznym z zainstalowanymi grami, sam też zainstalowałem kilka gier ale niedawno zaczęły się problemy, przy próbie odpalenia gry call of duty spec ops III lub WRC5 lub rise of tomb rider wyskakuje błąd, należy grę pobrać ponownie czy coś takiego. Wyczytałem że należy zaktualizować dascha, ja mam FSD3, natomiast dash to 2.0.16202.0: . Próbowałem zaktualizować dash ale wiem że trzeba zacząć od xexmenu którego najwidoczniej w mojej konsoli niema. Sprawdzałem w zakładce gry ale nic takiego nie ma. W FSD też nie znalazłem. Jak mogę zaktualizaować dash? Czy jest jakiś sposób na instalację xexMenu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rolo89

Rolo89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
Wczytywanie...

Poleć forum