1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mam RGH i co dalej ?? Pomocy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez adam131313, Styczeń 2, 2013.

1. adam131313

adam131313 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na wstępie witam wszystkich i życzę szczęścia w nowym roku.

Jestem nowy i totalnie zielony.

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem XBOXa 360 Kinect 4Gb. Od paru dni konsola ma RGH. Dołożyłem także dysk Samsunga 320 GB po sformatowaniu widoczny w konsoli. Udało mi się także wgrać XENMENU i to wszystko . Nie wiem co dalej. Czytam wasze posty ale im więcej czytam tym mniej wiem jak się do tego zabrać.

Czy ktoś może mi powiedzieć lub wskazać jakiś artykuł który krok po kroku pokaże jak wgrywać gry z PC na XBoxa. Z góry mówię że nie mam żadnego serwera FTP w domu a konsola jest odłączona od sieci WiFi
    Mam także program Iso2God którym przerobiłem ISO gry (chyba bo nie wiem jak przegrać grę na XBoxa i to sprawdzić)

Bardzo proszę o dobre rady.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pawel9215

Pawel9215 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. adam131313

adam131313 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0