1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mam RGH ---> mozliwość DualNand?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wasil23oki, Czerwiec 7, 2013.

1. wasil23oki

wasil23oki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ciechanów
    Witam panowie :D, temat jest nastepujący, mam dwie konsole :
    - Slim RGH + LT 3.0, no i używam jej jako Offline bo Lt mi się nie przydaje bo w necie i tak nie gram,
    -Jasper z LT 3.0 - online.
    Jasperka mam do internetu a Simke do offline. Ostatnio dowiedziałem się że istnieje takie coś jak Dual nand (jeśli się mylę, poprawcie mnie), czyli że w orygianalym dashu gram sb. online LT 3.0( płyta w napędzie), a w dash launchu (gry z dysku) offline. Zdałem sobie sprawę po co mi dwie konsole?, I teraz tu panowie pytanko : czy jest ktos na forum kto podejmie się zmodyfikowania mojej slim (tzn. mam RGH w niej i LT 3.0), a chcę mieć ten dual nand czyli i offline i online. Czy jest to możliwe jak mam już RGH, i jaki jest orientacyjny koszt, wtedy będę mógł oddać w jakieś inne ręcę jasperka. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dosiapl

Dosiapl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    Możliwości
    Slim - Triniti, Corona (bez pamięci)
    Fat - każdy z kością 16mb (czyli Jasper "bez pamięci wewnętrznej")
    Koszta - to zależy ale przypuszczam coś koło 150 - 200zł

W Twoim przypadku o ile masz odpowiednią płytę najlepiej zrobić to na Slimie.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    200zl dual nand na trident.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

5. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Jak masz konsole Slim na płycie głównej Trinity (z tyłu na naklejce 10,83A) Lub Corona V1 (9.6A - wydanie konsoli Corona V1 xx.09.2011 do około xx.04.2012. Wersja standardowo z dyskiem 250GB), to robię Duala za 75zł (kanapka), ale pod warunkiem że jest aktualne RGH zrobione na chipie SQUIRT 1.2, jeśli na innym to dopłata 20zł na podmianę. W pozostałych opcjach Phat i Slim 150zł, wtedy montowane jest dodatkowe PCB. Gdyby co GG 2872943

Wczytywanie...

Poleć forum