Mam xbox live gold i nie mam

ustach

Użytkownik
Użytkownik
Hej
Ostatnio nabyłem golda. Mam go do 11.01.2016. Wszystko działało dobrze dopóki nie anulowałem subskrypcjii. Na stronie MS widnieje, że jest ważny do powyższej daty. Ale na x1 wyświetla jakbym nie miał.
Pomoże ktoś?

ms strona.jpg
x1.jpg
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
No jak anulowałeś subskrypcję to jej nie masz....Po co anulowałeś? Teraz straciłeś golda...
 

Rajzer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gratuluje inteligencji .
 

szpachla

Użytkownik
Użytkownik
W dodatku płacone visą.
Ja ***** ludzie kompletnie przestali myśleć.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Spróbuj napisać na chat MS, skoro płaciłeś kartą to może jeszcze tego golda odzyskasz dzięku supportowi. Dałeś ciała. Pewnie chciałeś dać wyłącz autoodnawianie subskrypcji, ale to są dwie różne opcje :>
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie powinno być funkcji wyłączenia golda, to jakiś idiotyzm.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A tam idiotyzm, to sposób na dodatkowe trzepanie kasy na takich ludziach jak autor tematu :D
 

ustach

Użytkownik
Użytkownik
No dokladnie chciałem anulowac autoodnowienie. Ale spokojnie bo ten gold byl za 0 zl. Jak chciałem kupic za 29 zl to wyskoczyło ze probny miesiac za free. Dziwne bo profil juz zakladalem lata temu i z tego korzystałem.
Po anulowaniu dostalem maila z MS ze wygaśnie dopiero w styczniu "Subskrypcja Xbox Live Gold wygaśnie w dniu 11 stycznia 2016. Aby zachować ciągłość działania usługi, odnów subskrypcję do dnia 11 stycznia 2016"


@szpachla
Dla twojej informacji ta Visa to była karta wirtualna przedplacona.


Edit.
Pisałem na Chat z MS. Okazało się, że prawidłowo usunąłem subskrypcję. Ale była ona spięta z moją poprzednią kartą. Wczoraj też robiłem porządkina koncie MS i tę kartę usunąłem. I oto cały pic.
Gostek z czatu podpiął moją obecną kartę do tego golda i miało być już ok. Ale nie jest. Tylko, że mnie z nim rozłączyło. Jak będę coś wiedział to napiszę.
 
Ostatnia edycja:

dolo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Z tymi darmowymi subskrypcjami tak jest jak anulujesz autoodnawianie lub karte to ci anuluja tez darmowego golda taki haczyk kiedyś tak nie bylo no ale za dużo ludzi robilo sobie darmowe goldy a na xo wiadomo jak to mozna robic
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Z tymi darmowymi subskrypcjami tak jest jak anulujesz autoodnawianie lub karte to ci anuluja tez darmowego golda taki haczyk kiedyś tak nie bylo no ale za dużo ludzi robilo sobie darmowe goldy a na xo wiadomo jak to mozna robic
to co napisałeś to bzdura.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom