1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mam Xboxa 360 z kinect i co dalej... Znajdzie się ktoś życzliwy i podpowie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MartunQa, Grudzień 23, 2011.

1. MartunQa

MartunQa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich forumowiczów:) Od kilku dni jestem posiadaczką Xboxa 360 z kinectem, dostałam tak jakąś grę Adventures, która oczywiście bardzo szybko mi się znudziła... Chodziłam po sklepach ale ceny gier są straszne ;O I tu moje wątpliwości i pytania:
    1. Czy mogę sobie po prostu ściągnąć grę na kinecta czy pod zwykłego pada, nagrać na płytkę dvd i pograć? Bo coś mi się obiło o uszy, że trzeba mieć przerobioną konsolę. Czy to konieczne?
    2. Jeśli to konieczne to gdzie taką przeróbkę można zrobić?
    3. Jeśli już mogę/ będę mogła pograć po przeróbce to muszę się odłączyć od internetu? Aktualnie jestem podłączona i zarejestrowana.
    4. O co chodzi z tymi wersjami gier... Lt 2.0, 3.0? Które będą działały u mnie?

Z góry bardzo dziękuję za uprzejme odpowiedzi. Szukałam ale nie znalazłam dokładnie tego co chcę wiedzieć od początku do końca, a 1300 stron dla świeżaków nie jestem w stanie przejrzeć;) %) Jak widać jestem zielona w tym temacie, więc za każde info i poradę będę baaardzo wdzięczna!

Wesołych Świąt!! :):):):)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    1)niektóre z padem działaja np childs of eden ,każda gra pirat wymaga lt
    2)w serwisie
    3)narazie należało byc aż wyjdzie lt 3.0
    4)lt ma nowsze wersje co jakiś czas

4. xAmpeGx

xAmpeGx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dom Billa Gates'a
    1. trzeba przerobić, wymagana płyta dvd9
    2.allegro albo w mieście poszukać albo samemu :)
    3.na najnowszej LT 3.0 bedzie można grać przez internet ale zawsze jest ten 1% ryzyka że można złapać bana
    4. to są wersje przeróbek lt 3.0 powinno wyjść jutro jak piszą chłopaki z c4eva i będzie szło na nim grać w gry z xgd3 przez neta :)

5. wesołych ;)

5. MartunQa

MartunQa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Heh sama w przerabianie się bawić nie będę, widzę że ceny za przeróbkę też nie są wysokie. Ale chyba opłaca się poczekać trochę, skoro mówicie że jutro ma wyjść to 3.0? I co do tych gier z padem które działają bez przeróbki, czy to będzie jakaś zawarta notka w informacjach o grze, że działa bez przeróbki? :)

6. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    może ale nie musi i tylko napęd benq i liteon ,bez przeróbki to tylko dema ci zadziałąją . a wgranie lt to zależy czy fat czy slime . fatki max 100zl , a slime do 50-200zl zależy jak sobie ktoś ceni prace

Wczytywanie...

Poleć forum