1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mam xboxa od niedawna i mam problem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jabczanek, Grudzień 15, 2013.

1. jabczanek

jabczanek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam otoz ostatnio nabylem przerobionego xboxa 360 Fat. Dash 16537. I mam problem z nagrywaneiem gier xgd3 otoz, gry xgd2 takie jak: GTA IV, Dante Inferno, Dead Island Riptide, UFC 3 normalnie dzialaja przepuszczam je tylko przez agbx w celu weryfikacji czy obraz jest poprawny, hmm gry xgd3 probowalem juz na kilka sposobow puszczalem przez agbx nagrywalem wkladam do xboxa pisze uruchom gre czarny obraz i wywala do dashboarda, pomyslalem ze mam lt 2.0 i sciagnolem xbox back up creator cofnolem topologie i dalej to samo, sprawdzilem czy aby napewno cofa topologie i jest ok agbx napisuje te 12 cos tam po ponownym puszczeniu prez niego. Myslalem tez czy to nie wina mojej nagrywarki niestety niemam ihasa z rev B mam ihasa 124-04 WU i nieda sie wypalic calego obrazu wiec uywam opcji Truncate. Prosze was o jakies pomysly i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. elektor

elektor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Torun
    Ihas z końcówką W z tego co wiem nie jest obsługiwany do nagrywania gier GDX3. Sprawdż na forum jest lista nagrywarek obsługująca lub zajżyj na moją strone. Jaki napęd masz w swojej konsoli?

4. jabczanek

jabczanek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem ze nie da sie nagrac calego obrau moja nagrywarka dlatego uywalem opcji truncate jaki mam naped nie mam pojecia nie robieralem go :) mozna to gdzies sprawdzic czy tylko otwierajac konsole.
    Ok juz wiem jaki mam naped jest to Samsung rozpoznalem ksztalt tacki ze zdiecia polkole z kwadratem czy ten naped jest moim probemem ze nie moge grac w gry xgd3 nawet gdy cofne topologie czy ten naped wymaga kopii 1:1 bo ja niestety nie mam moliwosci nagrac takiej kopii, nagrywam truncate
    pomoze ktos ??

//Warn za brak edycji tekstu
    ~z0nk31

Wczytywanie...

Poleć forum