Mam zamiar kupić xbox'a. Pomożecie ?

Kizo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
kompletnie się nie znam, więc.
bedzie to tak, konsole oddam do przerobki i tam zakupie gry po 15 zł bodajże.
wlaczam xboxa wkladam plyte i gram - o to mi chodzi
jeżeli kąpletnie sie nie znasz to poczytaj działy LT i RHG przy przeróbce RGH nie potrzebujesz płyt i dodatkowo komus płacic nawet te 15 zł sam sobie zciągniesz gre i przerobisz :)
 

marlis93

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
cena mocno przesadzona i do tego 4gb dysku nie opłaca się
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Mam zestaw za 949zl slim z kinect minecraft 50zl back na gry, dance central, kinect adventures, xbox live 1 miesiąc
 

Vaiper

Użytkownik
Użytkownik
Śmiech na sali. 1k zł za konsole bez dysku. Dobry żart ze strony sprzedającego.
 

dragon1493

Banned
Tym bardziej ze w hipermarkecie np.Auchan taki sam zestaw kupi za nie cale 900zl :D

Wysłane z mojego HTC Vision
 

Ra1to

Użytkownik
Użytkownik
Taki elite jasper jest tak samo głośny jak slimki, w końcu napęd chodzi(dlatego instaluje się gry na dysku, żeby konsoli nie była praktycznie słyszalna oraz zwiększa to żywotność napędu). Co do różnić to poza wyglądem to chyba zostaje tylko wifi(japsery nie mają) oraz zasilanie do kinecta.
Konsole nie są awaryjne, więc możesz nawet grać codziennie po te 10h. A co do przeróbki to jak Cię interesuje multi to najlepiej lt 3.0 brać, nagrywasz sobie 'pirata' i grasz jak na oryginale(i nie ma znaczenia czy stare gry czy nowe premierówki).

~jak coś to możesz zawsze na pw napisać
 

Vaiper

Użytkownik
Użytkownik
A co do przeróbki to jak Cię interesuje multi to najlepiej lt 3.0 brać, nagrywasz sobie 'pirata' i grasz jak na oryginale(i nie ma znaczenia czy stare gry czy nowe premierówki).
Wcale nie najlepiej. Lepiej wziąć emulator. Granie z dysku, zero trudu z nagraniem gry na płytę (Brak konieczności kupna płyty), no i laser się nie zużywa.
 

dragon1493

Banned
Wcale nie najlepiej. Lepiej wziąć emulator. Granie z dysku, zero trudu z nagraniem gry na płytę (Brak konieczności kupna płyty), no i laser się nie zużywa.
Jak juz piszesz o emulatorze to napisz jaki, bo kolega moze nie wiedziec o jaki emulator chodzi.
Masz do wyboru emulator Wasabi lub Xk3y, lepszym rozwiazaniem wg. mnie bedzie Wasabi.

Wysłane z mojego HTC Vision
 

Ra1to

Użytkownik
Użytkownik
Na wasabi wyda ~3 stówy, a na lt wydatki to 6dych za napęd + płyty(3-4zł sztk)
 

Vaiper

Użytkownik
Użytkownik
Na wasabi wyda ~3 stówy, a na lt wydatki to 6dych za napęd + płyty(3-4zł sztk)
xkey widziałem za 170 zł jakiś czas temu. Po za tym nie napisałem że będzie TANIEJ, tylko LEPIEJ. A w miarę upływu czasu łączny koszt kupionych płyt zapewne przebije cenę emulatora. No i jeszcze ryzyko źle wypalonej kopii = płyta do śmietnika. Dolicz do tego jeszcze czas jaki trzeba poświęcić na wypalenie płyty. No i laser prędzej, lub później się zużyje.

Jak juz piszesz o emulatorze to napisz jaki, bo kolega moze nie wiedziec o jaki emulator chodzi.
Mój błąd
 

dragon1493

Banned
Ja sie przygladalem Xk3y'owi i jakos nie przypadl mi do gustu, lepszy Wasabi :)

Wysłane z mojego HTC Vision
 

Vaiper

Użytkownik
Użytkownik
To już kwestia gustu.
 

sk00ti

Użytkownik
Użytkownik
Wasabi można dorwać za ~100zł na alieexpress, z tamtego sklepu również xKey za 180 ; )
 

dragon1493

Banned
Dal link do wasabi za 100zl =)

Wysłane z mojego HTC Vision
 

sk00ti

Użytkownik
Użytkownik
Tylko komentarze są, że nie działa sprzęt. Co w xKey'u nie widać tego na aukcjach, jest wszystko ok ale Wybór należy do Ciebie.

Wasabi 360 Fat Phat Ultra 360key ODE Original-in Other Accessories from Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group
 

LoRo1987

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja na aledrogo dorwałem Slim E 250Gb za 600zł na gwarancji do marca 2016 więc dobrze poszkać tyle, przeróbki bym nie robił jak jest gwarancja, gry już tanio chodzą (50-100zł za co ciekawsz tytuły), multum jest na marketplace godnych polecenia, ale sprawdzaj ceny z pudełkowymi bo często cyfrowa u nich droższa jest
 

dragon1493

Banned
Tylko komentarze są, że nie działa sprzęt. Co w xKey'u nie widać tego na aukcjach, jest wszystko ok ale Wybór należy do Ciebie.

Wasabi 360 Fat Phat Ultra 360key ODE Original-in Other Accessories from Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group
A to do fata to mnie nie interesuje, ja mam slima :D

Wysłane z mojego HTC Vision
 

Adrian Olejak

Świeżak
Świeżak
Xbox 360 SLIM 250 GB Kinect Ready RGH Używ Kraków (4598002945) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Opłaca mi się kupić tego xboxa chcę grać w fifę 15 przez internet czy się nie da? :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Xbox 360 SLIM 250 GB Kinect Ready RGH Używ Kraków (4598002945) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Opłaca mi się kupić tego xboxa chcę grać w fifę 15 przez internet czy się nie da? :)

Na co się pytasz o to samo w kilku tematach ?
 

Do góry Bottom