Mamuty pokażą siłę już w przyszłym tygodniu - szykujcie się na rozgrywkę z Far Cry Primal

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Ubisoft na początku października oficjalnie przedstawił Far Cry Primal, ale od tego czasu nie otrzymaliśmy jakichkolwiek informacji o grze. Nie jest to przypadek, ponieważ twórcy postanowili dokładnie zaprezentować grę już na początku grudnia.

Po godzinie 13:00 wspominaliśmy o „grubych zapowiedziach z The Game Awards 2015” i wiele na to wskazuje, że właśnie poznaliśmy pierwszą produkcję. Geoff Keighley poinformował, że na wydarzeniu zobaczymy Far Cry Primal.

Organizator potwierdził, że na imprezie zerkniemy na rozgrywkę – będzie to „wielka premiera”, więc najpewniej twórcy zaprezentują długi i soczysty gameplay.

Szkoda, że o tej prezentacji dowiadujemy się w taki sposób… Wolałbym zostać zaskoczony już w przyszłym tygodniu, ale Keighley musi budować hype. Mam jednak nadzieję, że na TGW 2015 zostaną ukazane gry, o których wcześniej nigdy nie słyszeliśmy.


 

VortaL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
jestem zaciekawiony.. jak rozgrywkę poprowadzą i czy będzie co robić w tym świecie.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
No coś czuję, że będzie to chyba gra typu "must have" :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Póki co ta pozycja w ogóle mnie do siebie nie zachęca. Wydaje mi się, że będzie nudna :) Raczej poczekam na premierę i pierwsze oceny ludzi z forum ;)
 

Miycerion

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak to widzę przypomina mi sie przekomarzanka z liceum madzidajde.

Mamut idzie, podaj dzidę". Gdyby nie wyraził się jasno, gdyby zabełkotał: "Mamdzidajde", ten drugi by go nie zrozumiał, dzidy mu nie podał i na tym skończyłaby się nasza cywilizacja, zanimby się zaczęła. I również poczekam do ocen prasowych. Z battlefrontem się pospieszyłem i jestem strasznie nie zadowolony.
 

Do góry Bottom