1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Mamy hit, czyli przegląd recenzji Forza Motorsport 6

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 8, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3220
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Na dziesięć dni przed premierą Forza Motorsport 6 pojawiły się pierwsze recenzje flagowych wyścigów konsol Microsoftu. Czy ktoś się spodziewał, że będzie inaczej?

Oceny gry wyścigowej Forza Motorsport 6 oscylują wokół noty 9/10 z paroma "setkami" oraz kilkoma ocenami pokroju 8/10 dla równowagi. Tytuł cieszy się obecnie średnią 89/100 w serwisie Metacritic.

Recenzenci chwalą fantastyczne oprawę wizualną i elementy cząsteczkowe, jazdę po zmroku, nagradzanie powracających graczy, nieprzewidywalne zachowanie Drivatarów czy potężny arsenał dostępnych samochodów.

Skargi dotyczą za to głównie braku wystarczajacej ilości nowości, które by zadowoliły maniaków serii, brak powtórek w 60 fpsach czy konieczność poważnego grindowania, żeby uzyskać najlepsze wózki.

Oto lista dotychczasowych recenzji z linkiem do anglojęzycznych serwisów i oceną:

Ktoś z Was pomarszuje za kilka dni po nową odsłonę wyścigów Turn 10 Studios?

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Yyy to gra przyjdzie do mnie czekam juz na swój kodzik :)

4. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Po demie chcemy więcej :D A ja już pogram w czwartek !!!!!

5. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    A ja pogram może bliżej gwiazdki, jak zdecyduje się na kupno XOne. Jak na razie żałuję, że nie mam. ;/

Życzę wszystkim dobrej zabawy z tym tytułem, który zasługuje na miano jednej z najlepszych ścigałek :)

6. DrumsSlayer

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Oj nie ma co żałować, bo może być różnie, a pomyśl, że do gwiazdki jeszcze co nieco zdąży stanieć i jeszcze coś interesującego wyjdzie :)

7. Quertin

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Gdyby było coś wiadomo o GT7, to bym wiedział co robić, bo jak GT nie wypali, to z pewnością kupię XOne :)

8. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    no to już teraz lepiej szykuj się na kupno X1... masz tu Forze 5, Forze 6, Horizon 2... a na PS4 ? ;) GT7 w planach ? ;)

ja również zamówiłem Forze 6... szkoda tylko że premiera jest w piątek więc zapewe dotrrze do mnie dopiero w poniedziałek...

9. Quertin

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    No tak, zapomniałem jeszcze o Horizon 2... Trzeba będzie zbierać w przyszłości, może na gwiazdkę będą tanie zestawy :)

10. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Nie mogło być inaczej :) Jak na razie jest to najlepsza gra wyścigowa tej generacji :)

11. Blest

Blest Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    O-ka
    Grałem w demo, grafika jest na prawdę konkretna, zwykle zdjęcia tego nie oddają to co dzieje się w ruchu. Również 60 fps na spory wpływ na rozgrywkę. Czekam aż po taniej i kupuje, do ogrania jeszcze horizon 2.

Xperia Z3

12. baddream

baddream Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Nie spodziewałem się innych wyników tej gry. Obecnie w podkategorii dużej gry wyścigowej Forza nie ma konkurencji... no bo z kim ma konkurować z Gran Turismo 6? 450 samochodów, masę tras i różne warunki atmosferyczne, drive'tary, tryb sieciowy - to wszystko są elementy które składają się na znakomitą grę wyścigową. Mimo wszystko grze brakuje innowacji i widać ten brak konkurencji, dlatego obecnie jako gracz Forzy, ale kiedyś gracz GT trzymam kciuki aby nowa odsłona wyścigów od Polyphony Digital ujrzała wkrótce światło dzienne, bo wtedy i Turn 10 będą musieli jeszcze bardziej się postarać aby utrzymać prym jaki wiodą obecnie.

A co do zakupu gry... NA PEWNO zakupie jak rozprawie się w końcu z piąteczką.

13. DrumsSlayer

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Gdzieś coś czytałem, że GT7 zaplanowane jest na III kwartał 2016r, a Polyphony Digital nie przewiduje żadnych obsuwek. Mimo wszystko, jaka by ta gra nie była, jako odwieczny fan tej serii, zawsze będzie dla mnie najlepsza. Bo Forzy - jak dla mnie, pomimo, że ją lubię - brakuje tego czegoś. GT7 na pewno na pewno na mojej półce pojawi się w najbogatszej wersji ;)

Wczytywanie...

Poleć forum