1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mamy hit? - pierwsze recenzje Call of Duty: Advanced Warfare na PS4 i XONE!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 3, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W Sieci zaroiło się w ostatnich godzinach od recenzji Call of Duty: Advanced Warfare. Okazuje się, że deweloperzy wykonali chyba kawał dobrej roboty, bo noty wlepianie nowej strzelaninie są bardzo wysokie.

Redakcja GameSpot, która przetestowała edycję na PS4, podkreśliła, że wreszcie dostaliśmy dobrze rozbudowaną kampanię singleplayer, której przejście zabiera ok. 6-7 godzin. Znakomicie wypadł też tryb multiplayer oraz futurystyczny arsenał oddany do dyspozycji graczy. Serwis AusGamer pokusił się o stwierdzenie, że "Advanced Warfare to najlepsza odsłona serii od lat, być może nawet lepsza od Modern Warfare". Redaktor GiantBomb pokusił się o stwierdzenie, że "zwiększona zwinność żołnierzy z Advanced Warfare to niesamowity zastrzyk świeżości do rozgrywki, która dodatkowo sprawia, że inne odsłony CoD są przestarzałe".

Jako wadę wiele redakcji wymieniło nie do końca przemyślany tryb kooperacji.

• Videogamer - 80/100
    • GameSpot - 80/100
    • Hardcore Gamer 90/100
    • EGM 90/100
    • Xbox Achievements 90/100
    • Game Informer 90/100
    • Polygon 90/100
    • MondoXbox 86/100
    • Canadian Online Gamers 86/100
    • Digital Chumps 86/100
    • GamesBeat 86/100
    • AusGamers 85/100
    • Lazygamer 84/100
    • Giant Bomb 80/100
    • GamesRadar 80/100
    • Post Arcade 80/100
    • Digital Spy 80/100
    • Joystiq 80/100
    • GameSpot 80/100
    • GiantBomb - 4/5

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Chyba powinno być mamy szit. Te recenzje conajmniej są opłacone

1 osoba to lubi.
  4. piotrz23

piotrz23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Grałeś na nextgenach? Nie? No, ale przecież różnicy między xbox360 a xo nie będzie widać. COD to COD i zgnoic trzeba dla zasady

2 użytkowników lubi ten post.
  5. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    (XO) Przeszedłem już sporo misji w kampanii. Jak dla mnie rewelacja. Fabuła jak do tej pory jest świetna, graficznie wygląda również bardzo dobrze. :) Jakby ktoś miał wątpliwości to polecam!

6. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    O ku*wa :D Nie wiedziałem że na next genach mają inną fabułę :D Opowiedz nam o niej...

A jak ktoś nie załapał to Akirowi, mnie i większości użytkowników z "innego grona" chodzić może o kampanie i grywalność :)

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a wlasnie grywalnosc na nextgenie juz moze byc inna...

8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Polakom nie dogodzisz. Najpierw czepiają się CoDa o jego stary silnik, a jak go zmienili całkowicie, to teraz trzeba się doczepić realiów w którym toczy się gra.

Przyznam szczerze, że miałem lekkie obawy co do tej części, ale po zagraniu kilkunastu meczy czułem się jak w domu. Teraz trochę wyższego skilla wymaga gra na multi ;)

9. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Gra za pierdyliard dolarów, która wystarcza na 6-7 godzin zabawy. To są chyba jakieś żarty. Niedługo gra będzie trwać tyle co film w kinie. Szkoda tylko, że nie kosztuje tyle co bilet do kina. Tak jakby wszyscy musieli kochać multiplayer i ganianie po tych samych mapach pół roku.

10. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Niko, Ty znasz moją opinie :p już z wcześniejszych dyskusji. Nie przeszkadza mi silnik czy też "nowa mechanika", mnie odpycha/irytuje czas i miejsce fabuły :/ ( Normalnie jak "Crysis"). Osobiście chętnie zagrałbym w CoD "Ghost 2 ". Na starym silniku, ze starą mechaniką byleby fabuła powodowała dalszą ciekawość i chęć gry (co dalej ? czemu ? itp ?) Tu jakoś tego nie poczułem.
    Wiadomo każdy ma inny gust, ale przepraszam nie mam ochoty dyskutować z ludźmi kiedy ja mówię o fabule, a ktoś wylatuje mi tu z grafiką o_O Nie i jeszcze raz nie ! W d*pie mam grafikę, jeżeli gra wciągnie mnie do "swojego świata" to nie będę zwracał uwagi na tzw. "pikseloze" itp. Ważne będzie to że urzeknie mnie uniwersum przedstawione przez autorów.Przy okazji powiem, tak czasami bronię strony grafiki, ale tylko wtedy kiedy gra miała tzw. "Dobrą podstawkę" czyli np. pierwszą część która zagwarantowała wrażenia i ciekawą historię. Wtedy można się "pieścić" o grafę, ale tylko wtedy bo nikła jest szansa że twórcy będą robić restart serii czy coś. Tyle w temacie
    A teraz proszę hejty itp. :3 Mojego zdania mi nie zabierzecie ;)

11. piotrz23

piotrz23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    COD/BATTLEFIELD i single? A to najmocniej przepraszam bo ja akurat kampanie omijam szerokim łukiem. Ghosts był dla wielu beznadziejny a ja na multi bawiłem sie rewelacyjnie. I myśle że z nowym CODem bedzie podobnie. Pozdrawiam

12. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    mapki w multi wyglądają przyzwoicie aczkolwiek są bardzo sterylne, brak im 'tego czegoś'. wypowiadam się o wersji na x360.
    na razie nie zachwyciła ale przysiądę jeszcze.
    jak na razie wygląda słabo

13. roch0

roch0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Multi miało być mega szybkie, jednak żeby osiągnąć dobry wyniki ludzie kampią na wyższych kondygnacjach. Mapy ok, ale zbyt otwarte jak dla mnie. Gra mi się ok, nabiłem jednego z pierwszych jeżeli nie pierwszego vicious medal w Polsce (jutro wrzuce screena), ale czegoś tej części brakuje.

Wysłane z mojego ST25i przy użyciu Tapatalk 4

Wczytywanie...

Poleć forum