1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mamy oficjalną zapowiedź Assassin's Creed: Unity!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 21, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Dwa dni temu mieliśmy plotkę, pierwsze screeny, szczątkowe informacje, a dzisiaj mamy już oficjalną wiadomość! Najnowszą odsłona Assassin's Creed zaprowadzi nas do Francji i pozwoli nam poznać kolejne ciekawe wydarzenia dzięki wojnie Asasynów z Templariuszami!

Aktualnie w Sieci widnieje tylko poniższe wideo, jednak możecie być pewni, że w przeciągu najbliższych kilku godzin powiadomimy Was o wszystkich nowych informacjach.

Gra oczywiście zadebiutuje jeszcze w tym roku i wszystko wskazuje na to, że potwierdzają się plotki o wersji wyłącznie na nową generację.

Tymczasem zapraszamy na pierwszy zwiastun Assassin's Creed: Unity!

- Przedstawiciele Ubisoftu potwierdzają, że nad Jednością pracują od ponad trzech lat. Tytuł ma nam pokazać prawdziwą nową generację.​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    mam nadzieję ze będzie to powrót do korzeni z czasów AS II a nie robienie z tej gry piratów z Karaibów

2 użytkowników lubi ten post.
  4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Mi jakoś ten klimat nie podchodzi..

Taa pracują od ponad 3 lat.. Niech nie robią siary.. Bo tyle pracy, a wyjdzie na to, że będzie gorszy bądź ciut lepszy od Black Flag..

5. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Cóż, pachnie trochę klimatem z Assassin Creed II, trochę Revelations. A co najważniejsze: 0 Black Flag, którego nawet nie przeszedłem do końca, bo jest po prostu nudny. Mam nadzieję, że Assassin's Creed wróci na swój tron.

6. arial_adriano

arial_adriano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    Black Flag może i rewelacyjny nie był, ale miał swoje zalety jak choćby wyraźny, dobrze napisany bohater, bo z Connorem to się Ubisoft nie popisał, z resztą cała 'trójka' wyglądała tak jakby była pisana na kolanie. A po zwiastunie AC: Unity, którego pierwsze dwie sceny wyglądają jak typowy benchmark widać że w "czwórce" robili już przymiarkę Anvil Enigine'a do nowej generacji bo na PC w ustawieniach ultra ta gra potrafiła zachwycić urodą, a tutaj już Anvil z pełnej krasie. Wygląda to rewelacyjnie. No i gilotynka w tle :) czyżbyśmy mieli przyjemność poznania pana Robespiere'a? Być może, bo to jedna z kluczowych postaci rewolucji francuskiej, a postaci historycznych w serii Assassin's Creed nigdy nie brakowało.

7. RyyCo

RyyCo XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hachioji, Tokyo, Japan
    Grałem w I, II, Revelations ora Black Flag i ostatnia część najbardziej mi się spodobała, zawsze chciałem zostać piratem z taka swobodą działania. :) Miejmy nadzieję że nowa część nas nie zawiedzie.

Xperia J. Stock 31 + Vengeance 1.46

8. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja tam jeszcze nie zaliczyłem AS: Black Flag...
    Coś mnie ten tasiemiec po ostatniej części męczy i nie mam natchnienia na niego.
    Znaczy się ustawiłem sobie tak poprzeczkę że w wakacje jeśli nie będzie nic lepszego do grania to zakupię Black Flag i może jeśli nie umrę z nudów to go przejdę, ale ciśnienia na ten tytuł żadnego nie mam, tym bardziej na jego następne powielenia....

9. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Mi niestety nie udało się zmęczyć Black Flag ale jeśli Unity będzie blisko do dwójki to będzie dla mnie must have

1 osoba to lubi.
  10. banannba12

banannba12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie wiem dlaczego tak narzekacie mnie np black flag wciagnal i przeszedlem calego na luzie bez meczenia sie fajny piracki klimat cos innego ile to mozna biegac po sredniowiecziu ;p

11. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Chciałem Egipt ;__; Dobre i to, pzrecoerz nie będą robić tego czego ja chcę :p

Wysłane Galaktyczną mocą Ace 2/Sent by Galactic power of Ace 2 (GNexus soon)

12. TheAndreV

TheAndreV Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Leszno
    Jestem ciekawy co z tego wyjdzie

13. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ten trailer niesamowicie przypomina trailer jedynki. Powiem szczerze, że byłem sceptycznie nastawiony co do tej części, ale po ostatnich dwóch czego można się było spodziewać...
    Warto również spojrzeć na katedrę Notre Dame, na której widnieją jeszcze jakieś rusztowania (jest to co prawda powszechny element w AC), więc można wnioskować, że czas gry będzie się dział pod koniec budowy właśnie owej katedry (~1345 rok), jednak stylistyka ubioru postaci wskazuje na renesans podobny do Włoch. Trzeba poczekać na więcej info.

14. dracoag

dracoag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak ominą x360 to polegną finansowo. W większości krajów XOne będzie sprzedawany pod koniec lub w przyszlym roku

Tapatalked

15. freeak.klo

freeak.klo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dunoon, United Kingdom
    Szkoda tylko ze poczciwa 360 niestety pójdzie w kat:/

freeak.klo

16. skyDragon

skyDragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
    Niedokońca pójdzie w kąt, będzie assassin's creed comet czy jakoś tak.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

17. freeak.klo

freeak.klo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dunoon, United Kingdom
    A cóż to??? Nic kurde nie słyszałem:/ moim skromnym zdaniem uważam ze takie postępowanie deweloperów swiata gier na Konsole bedzie swoistego rodzaju sepukku dla starszych generacji konsol, oczywiście rozumiem prawa rynku, popyt i podaż i wszystkie te bzdury, ale po jaka cholerę mordowac "kure ktora zanosiła złote jajka" przez tyle lat???? Przeciez mozna rozwijać sie synergicznie. Chcesz pełna grafikę i super efekty - kup nowsza Konsole, chcesz poprostu pograć w normalnej przystępnej jakości - zostań na konsoli ktora juz masz

freeak.klo

Wczytywanie...

Poleć forum