1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mamy pierwsze zrzuty z Just Cause 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 13, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Po wczorajszym rzucie pierwszych, konkretnych informacji na temat Just Cause 3, czas na premierowe, trzy obrazki bezpośrednio z gry.

Oczywiście jeśli liczycie na to, że Avalanche Studios pokaże Wam wszystko to się mylicie. GameInformer wypuścił trzy zrzuty, które mają nam dać ogólny ogląd na to, czego będzie można spodziewać się po grze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Nic nowego :p obrazek nr1: Nadal stoimy na samolocie i walimy z każdej broni jaką mamy w kieszeni, identiko z nr2 tyle że stoimy na autokarze i obrazek nr3: Piękny otwarty świat którym jaramy się mocniej niż w JC2! :D Czego by nie wypuścili to JC3 musi zagościć (u mnie na pewno) na półce... gierka jedna z bardziej wciągających jakie grałem przez swoje lata!

1 osoba to lubi.
  4. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    U mnie tak samo zagości :) Przeszedłem JC2 3 razy (2x PC, 1x PS3) i mam nadzieję, że JC3 tak samo mnie wciągnie.

5. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    ja gralem tylko w 1 :D nie mialem okazji zagrac w 2 moze zrobia jaas odswiezona wersje na ps4 to chetnie przygarne:D

Wczytywanie...

Poleć forum