1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mamy pierwszy gameplay z Lords of the Fallen!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 10, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Tomasz Gop w zeszłym tygodniu obiecał, że już niedługo zobaczymy fragment rozgrywki z jego najnowszej produkcji. Jeśli powiedziało się A, trzeba powiedzieć B i właśnie możemy zerknąć na kilka minut z Lords of the Fallen.

Przyjemność obcowania z tym tytułem otrzymali redaktorzy IGN, którzy po małym wstępie przedstawiają ponad 7 minut rozgrywki z tej niezwykle intrygującej gry!

Całość prezentuje się soczyście – bardzo podoba mi się walka z większym oponentem… Chociaż już pierwszy gameplay pokazuje – tak jak wspomniał wcześniej Gop – że Lords of the Fallen połączy w sobie najlepsze elementy topowych gier. Każdy gracz bez najmniejszych problemów odnajdzie tutaj wiele inspiracji z różnych produkcji. Oczywiście nie twierdzę, że jest to zła praktyka. Nie zapomnijcie włączyć 720p

[video]http://www.ign.com/videos/2014/02/10/seven-minutes-of-developer-gameplay-lords-of-the-fallen[/video]

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrySpeQ

KrySpeQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Elblag, Poland
    Pierwsze co przychodzi mi na myśl to, Dark Souls, wszystki timeing'i, słabe pubkty mob'ów/boss'ów. Zreszta gościu nawet mówił na początku że gra może przypominać niektórym DS, lub nawet nexgenową Zeldę.

4. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Zapowiada się dość fajny średniak. Jak kolega wyżej gra wygląda jak Dark Souls + Warhammer Space Marine. No ale jak kopiować to od najlepszych.Jak narazie grę na pewno włączę.Oby tylko zaproponowali jakiś fajny powód do walki a będzie nieźle jak na CI Games

5. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Wygląda bardzo fajnie, oby fabuła była wciągająca :)

6. arial_adriano

arial_adriano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    Zeldy nextgenowej nie widziałem, ale Dark Souls tak i faktycznie techniczna strona tej gry przypomina japońską produkcję, a grafika pomimo że ładniejsza to przywodzi na myśl Darksiders. Ważne jest to że Polacy chcą robić gry i choć nie ma tego wiele to robią je dość dobrze. Mam nadzieję że Cyberpunk od CDP RED to będzie killer.

7. Czupa360

Czupa360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ładny ten gameplay:) grafika stoi na wysokim poziomie, rozgrywka dużó bardziej dynamiczna niż w Dark Souls - To mi się podoba:)

Wczytywanie...

Poleć forum