1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mamy problem - pomóżcie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Klimsox, Kwiecień 1, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Klimsox

Klimsox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemanko. Jestem nowy i trafiła mi się konsolka tanio ten pierwszy XBOX (czarny, podstawa górna w kształcie litery X) i mam pewien problem.

1) Włączam konsolke i wywala mi czarne tło i zielony napis, żebym skontaktował się z servisem ( w górnym lewym roku widnieje numerek 9 )

2) Następnym razem po włączeniu pojawia się to logo XBOX EVO X potem ten biały napis microsoft i nagle wszystko znika i nic prócz czarnego tła się już nie pojawia.

Dioda miga na przemian w kolorach zielono - czerwonym w przypadku 1)

Dioda świeci stałym zielonym kolorem w przypadku 2)

Konsolka z tego co widze jest przerobiona, bo ma chipa ( czerwony XENO CHIP, przy włączeniu mam napis EVO X )

Co mam zrobić, żeby móc odpalić konsolke i normalnie sobie z niej korzystać.

Pomóżcie ludziska.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kania-ssj4

kania-ssj4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Janów Lubelski
    nie znam się zbytnio na tej konsoli ale musisz jakos pogrzebać i odnaleźć klucz błędu i co on oznacza..może wpisz w google to co ci wyświetla na ekranie alebo poszukaj forum które przeznaczone jest na tą wersje konsoli

4. Klimsox

Klimsox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szukam wszędzie pomocy i myśle, że skoro to jest forum XBOX'a to znajdzie się ktoś kto ogarnia się w tym rzeczach i nie zbawi go podpowiedzieć mi co i jak.

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ten numer oznacza błąd parametrów twardego dysku.Jeśli masz chip to spróbuj przytrzymać dłużej przycisk Power przy włączaniu konsoli.Jeśli to nie pomoże to ściągnij sobie autoinstallera do Xboxa stąd: Najpopularniejsze AutoInstallery dla konsoli Xbox - Forum konsola.pl .Polecam Ci polski Xzone,bo do niego linki są aktywne.Ważne jest abyś miał sprawny napęd DVD w tej konsoli,bo installer będzie instalowany z płyty.

6. Klimsox

Klimsox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardzo dziękuję :) Zrobię tak jak napisałeś i powiem Ci czy się udało.

Pozdrawiamy :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum