Mamy przeciek? Czym Microsoft zaskoczy 21 maja

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To prawda, że do nowego Xboxa, będą dodawać takiego "Mini Xboxa 360", dzięki któremu będziemy mogli grać w gry z X360 na nowym Xboxie?
 

ROPumpkin10

Użytkownik
Użytkownik
cena ma oscylować w granicach 150$ (czyli u nas za jakiejś 600zł),
Haha dobry zart ;)
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Haha dobry zart ;)
Jakbys nie doczytal, to ta cena jest za odswiezonego x360, a nie za nextgena....

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
ciekaw jestem czy live będzie free bo jak tak to może bym kupował używane konta z grami a na pc gry z wiadomego źródła :D

jeśli live będzie płatne to no way nie ma mowy nie kupię ani 1 gry!
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ciekaw jestem czy live będzie free bo jak tak to może bym kupował używane konta z grami a na pc gry z wiadomego źródła :D

jeśli live będzie płatne to no way nie ma mowy nie kupię ani 1 gry!
no to się możesz już pożegnać z kupowaniem gierek
Jak MS najbardziej zarabia na abonamencie XboX Live
 

tranzystor82

Użytkownik
Użytkownik
I dadzą, 8 GB DDR3 ma być do systemu, aplikacji, tv i innych bzdetów i jeszcze ma być 4 GB GDDR 5 na grafice- jeśli wykonają taki krok że pamięć od grafy będzie na sztywno przydzielona to PS4 ich zmiażdży !!! W PS4 jest 8GB GDDR5 wspólnej z czego na system idzie max 1GB, więc 7 GB zostanie dla deweloperów na gry i to jest różnica ogromna tych dodatkowych 3 GB !!!!Jeśli tak będzie to ten nowy xbox będzie mógł co najwyżej zrobić pałę PS4 !!!!
Nie ma to jak glupi tok myslenia ..... A mam tu konkretnie na mysli sprawe zarzadzania pamiecia .... Paradoksalnie wydajniejsza opacja jest w x-ie gdyz masz szybsze pamieci bezposrednio z ukladu graficznego co przejawiac się powinno znacznie wyzsza wydajnoscia w wyzszych rozdzielczosciach w przeciwienstwie do wspoldzielonej o obnizonym taktowaniu i najwazniejszego parametru !!!! Szerokosci szyny danych pamieci graficznej !!!

Sent from BlackBerry Bold 9900 Using Tapatalk
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pozyjemy zobaczymy. Według mnie to nowy X i Ps4 będą jeśli chodzi o specyfikacje podzespołów takie same a jeśli nie i tak pewnie wybiorę X ze względu na sentyment
 

jankop

Użytkownik
Użytkownik
Panowie, jeszcze tylko 2 dni i wszystko się wyjaśni :) Mam nadzieję że przywalą z grubej rury.
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
To prawda, że do nowego Xboxa, będą dodawać takiego "Mini Xboxa 360", dzięki któremu będziemy mogli grać w gry z X360 na nowym Xboxie?
no ponoć, ale mnie się wydaje, że to nie będzie razem w dodatku bo co za tym idzie musielibyśmy dokładać do nowego X 600 zł . Bezsens
 

Ninja

Użytkownik
Użytkownik
długo mnie nie było na forum i się nie orientuję jeszcze w sprawie next gena, więc mam pytanie: żadna gra z x360 nie będzie działać na nowej konsoli?
 

volwerin2010

Użytkownik
Użytkownik
Dobre pytanie to to czy jest sens kupować starego xboxa 360 skoro wychodzi nowa wersja.I czy da się grać na kopiach zapasowych.Podobno xbox ten nowy będzie musiał być podłączony na stałe do neta?
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dobre pytanie to to czy jest sens kupować starego xboxa 360 skoro wychodzi nowa wersja.I czy da się grać na kopiach zapasowych.Podobno xbox ten nowy będzie musiał być podłączony na stałe do neta?
Nie jest potwierdzone stałe połączenie ale według mnie nie będzie bo tak to MS wypadł by gorzej w świetle PS a chwalą się, że ich konferencja będzie o wielee lepsza. Według mnie kupowanie nowego X360 mija się z celem( oczywiście jeśli myślisz dać za nowego X np. 2000zł ) bo większe możliwości, blu ray, kinect 2.0 itp.

A jak chcesz kupić nowego X to za pewne masz już przygotowane pieniądze. Czekaj z nimi, dorobisz sobie pewnie coś jeszcze do końca tego roku i gitarka :p
 

volwerin2010

Użytkownik
Użytkownik
A kiedy ma być premiera tego nowego xboxa
 

paul323

Użytkownik
Użytkownik
Tego nawet najstarsi górale nie wiedzą

Wysyłane z mojego U20i za pomocą Tapatalk 2
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Koniec tego roku bądź początek 2014. Dokładnej daty nie wiadomo a poznamy ją zapewne dopiero po targach E3
 

Kryniuk

Użytkownik
Użytkownik
Niby fajnie ale wyjdzie jak zwykle pewnie :C
 

XgameX

Użytkownik
Użytkownik
gdzie będzie można obejrzeć tą konferencję?? w sieci lub na konsoli będzie taka możliwość?
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
gdzie będzie można obejrzeć tą konferencję?? w sieci lub na konsoli będzie taka możliwość?
na konsoli, a co do neta to jeszcze sam nie wiem ...
 

karsiary

Użytkownik
Użytkownik
Nie moge sie doczekac jak z roboty po wakacjach wroce i bede mial kase na nowego"x" :D

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom