1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

mapa do CoD5 der riese nie moge grac

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukaszcall, Grudzień 27, 2009.

1. lukaszcall

lukaszcall Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka, ściągnąłem mapę do CoD5 Der Riese, i nie będąc podpiętym do live nie moge w nią grać ;/. Jak byłem podpięty do live nie było problemu a teraz takowy mam bo sie do live nie podłączam, jak temu zaradzić?:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    niestety tak to jest :/ Mankin bonus map tez mi chyba nie dzialal jak pobralem

4. matik177

matik177 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To znaczy że jak kupie sobie np. map pack 2 z mapką shi no numa i będę chciał sobie w nią pograć solo bez neta to nie będę mogł?

5. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Najwidoczniej tak

Wczytywanie...

Poleć forum