1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mappack'i do Modern Warfare 2 Reurgence vs Stimulus

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Prz3mo, Grudzień 11, 2010.

1. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Tak sie zastanawiałem na co wydać pkt z migracji i padło na map pack do MW2 bo jakoś tej grze chyba jak do tej pory poświęciłem najwięcej czasu.
    Z racji, że pkt wystarczy raptem na jeden zestaw tak więc chciałem zapytać, który wg Was jest lepszy i dlaczego.
    Osobiście jak dla mnie mapki w stylu Terminal czy Favela są bardzo dobre w przeciwieństwie do Westland Czy Eastate. Tak więc w którym z dodatków takowe mapki uświadczę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
  4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Chodzi o map-packi a nie grę.

Żaden map-pack nie jest warty swojej ceny, skoro można je wgrać bez JTAG za darmo metodą shackowanego proflu
    Ale jeśli chcesz kupić to bym wziął Resurgence dlatego że jest tam więcej "małych" mapek.

I co z tego że nie gry a jak każdy będzie pytał które DLC lepsze to się stworzy milion zbędnych tematów, gdzie można zapytać w jednym zbiorczym /Jechu

5. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Co to za metoda może jakiś link? I metoda chyba nie szkodzi zbytnio innym?
    Wiadomo, że 5 map nie będzie warte 50 zł no ale jak mam msp to na coś wydać można.

6. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Nie rozumiem ludzi którzy "wydają bo mają"... zamiast zostawić i kupić gdy wyjdzie coś co Cię zainteresuje to kupujesz na siłe...
    Osobiście posiadam oba map packi i nie żałuję wydanych na nie msp... nie da się ich porównać - każdemu inna mapa będzie pasować...

7. clammy62

clammy62 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    to jest tak, mam oba mappacki, ciężko powiedzieć który lepszy, mieszanie, dla mnie by pasował mappack Crash, Overgrown,Salvage, Vacant i Trailer Park. osobiście dla mnie Carnival to porażka jakaś, większego campfestu to jeszcze nie widziałem, Fuel fajny, ale zbyt duży nawet na 18 osób.. Bailout, fajnie wygląda, wręcz **********, ale mało który tryb na nią pasuje-SD i Demo tylko. a nawet jeśli, oba bomb site są za blisko siebie. Storm, nie lubie mrocznych map, kwestia gustu :p Trailer Park.. może i tubefest, ale w przeciwieństwie do mrocznych map, uwielbiam słoneczne mapy ;p Overgrown, ********* mapka , troche jak wasteland, który też lubie, ale więcej domków ;D Crash, ********* mapka, chyba nie muszę mówić czemu. Vacant , a bo fajnie wygląda ;d

Wczytywanie...

Poleć forum