[Maratony,Nocki] Nie dla Casuali. Czyli kto w co i ile gra w nocy

Przemi06

Użytkownik
Użytkownik
Dziś w nocy wpadłem na pomysł byśmy pochwalili się ile przesiadujemy w nocy przy konsolce, przy ulubionych tytułach.

Ja obecnie poświęciłem 3doby na Forze 3.
Od 3dni śpię po 5-6h(od6do12-13). Reszta idzie na granie, posiłek,jakieś małe zakupy.
Gdybym nie dzielił monitora z bratem oj to bym siedział pewnie non stop.
Wczoraj miałem już od niewyspania i patrzenia w monitor tak długo ładne zwidy i rozdwojenia
trasy. ;]

Mam nadzieje, że koledzy też pochwalą się swoimi osiągnięciami w czasie godzin nocnych.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
2 lata temu, sylwester. Na noc u kumpla, sami w domu. Dwa xboxy złączone w System link i łojezu 24h graliśmy w Halo. Aż się dziwie że RROD nie wyskoczył :p Po tym 24h maratonie poszliśmy spać :D
I to był etn jedyny raz. Tak to o 24 już kończe granie.
 

DJ Kojot

Użytkownik
Użytkownik
Najdłużej to na pc jak wyszło GTA Vice City to grałem od 15 dnia pierwszego do 8 dnia następnego a na x-ie to jak kumpel kupił swój egzemplarz zanim ja jeszcze miałem swojego to u mnie (ze względu na 32" tv) graliśmy we wszystko co się dało dzień i noc, Crackdown, Guitar Hero Metallica, Deadrising, Forza 3.....sporo tego było ;)
 

SNR

Użytkownik
Użytkownik
pare razy zdarzyło mi się grać po 20h na konsoli, ale bardziej wkręca mnie sof 2 na multi przed kompem, wtedy dość długo siedze...
 

Konrad Mrok PL

Użytkownik
Użytkownik
MW2 na początku siedzialem do 3 w nocy nawet a teraz to tak max 1 i koniec ale zazwyczaj kończę granie o 21-23. Niestety TV mam jedno.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
U mnie raczej nic specjalnego, ale jak "chwalić" to chwalić . A więc: jak dostałem Bad Company 2 od kuriera to pograłem z godzinkę dwie, zrobiłem przerwę by się ogarnąć ("wieczorna" toaleta, prysznic, zęby, itd) i tak od 22 do 3 nad ranem ciskałem w rusków, później dałem sobie spokój (a zostały ze 3 misje) bo już przechodziłem grę na przymus, a nie na rozkosz, także skończyłem i rano ukończyłem fabułę, ogólnie w single na nocce to nie dla mnie, ale jakbym miał z kumplami na multi ciskać, to moge nawet oka nie zmrużyć :D
 

Nikelski

Użytkownik
Użytkownik
Mass effect 2 cały dzień, w gta IV po premierze też całe dnie, rdr też całe dnie, ale najdłużej grałem w jakieś mmorpg nocki się waliło
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
MMO - Silkroad (może ktoś kojarzy?)


54h...



Na xboxie najwięcej 8h w Dragon Age. W nocy to zawsze gram 2-3h.
 

Kuba 2255

Banned
Jeśli chodzi o mnie,nie ma to jak stare,dobre gearsy i multi lub kampania ;D U mnie bez szaleństw,choć w wakacje zdarza mi się posiedzieć do 2-3 w nocy,od 20-21 :)
 

wujekbill

Użytkownik
Użytkownik
Poprzednie wakacje od 9 lipca(kupno Xboxa) grałem codziennie od 21 do 3-4 w nocy ;)
W roku szkolnym max do 1, bo o 6 trzeba wstać.
Teraz gram czasami od 20 do 2-3, czasami wcale jak się nie chce, różnie bywa.
 

KepaD90

Użytkownik
Użytkownik
Ja jakos nie jestem zapalencem i potrafie sobie odmowic, ale dzisiaj z kumplem pol dnia czyli jakies 6h gralismy w Fifa World Cup 2010 :)
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Najdłużej do 4 nad ranem w Far Cry 2, to tyle. Nie lubię siedzieć zbyt długo bez przerwy przy Xbox'ie, dziwnie się później czuję. Jak już siedzę długo to z przerwami.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Ja zawsze gram do 2-3 bo później znajomi wymiękają i nie ma z kim grać :p
 

buubu

Użytkownik
Użytkownik
Zbytnio nie widze tutaj powodow do chwalenia sie, ale rekordzik zakladajacego temat jest jak dla mnie imponujacy ;-)
 

szczurx

Użytkownik
Użytkownik
ja cieniutko wypadam w porównaniu z innymi- max jakieś 5-6h, głównie bf:bc2 naprzemiennie z gta IV
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja raz z bratem ciąłem tylko w Tekkena 6 ok. 10 godzin - tj. tłukliśmy Team Battle, Versus i Kampanię tj. scenario mode :)

A poza tym to grałem w RDR'a z 8 godzin :)
 

#iGamer

Świeżak
Świeżak
My z bratem za nockę przeszliśmy prawie całe Re 5 ;p
 

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
32h na kompie gdy jeszcze nie był staruszkiem czyli jakieś 3 lata temu. Oj pocinało się w BF2 potem dodatki i jeszcze calla dwójkę :D
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Nie lubię siedzieć zbyt długo bez przerwy przy Xbox'ie, dziwnie się później czuję.
Ja tak samo takie uczucie że nic się nie zrobiło tylko cały dzień przed Tv
 

65userow

Banned
W w czerwcu któregoś dnia grałem przez 2 dni na xboxie-pc na przemian. Jedyne przerwy takie jak cos zjesc, do lazienki itd. A takto to różcie. Czasami do 24, czasami do 23.
 

Do góry Bottom