1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Marcowa sprzedaż Xbox 360 bije rekordy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Kwiecień 15, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Grupa NPD zajmująca się badaniem rynku pod względem sprzedanych gier i konsol, opublikowała wyniki z marca br. Z danych wynika, że konsola Microsoftu miniony miesiąc może zaliczyć do bardzo udanych.

Jak podanie na swoim blogu Major Nelson, Xbox 360 sprzedał się w imponującej liczbie 433 tys. sztuk. Jest to wynik wyższy o 28% w stosunku do analogicznego okresu 2010 roku. Jakby tego było mało, pośród 10 najlepiej sprzedających się gier, 4 królowały na platformie MS (Homefront, Dragon Age II, Crysis 2, Call of Duty: Black Ops).

Analitycy giganta z Redmond przewidują, że kolejne miesiące 2011 roku mogą być równie owocne dla naszej platformy. Należy się cieszyć, gdyż dobra sprzedaż wydłuża życie obecnej generacji, która jeszcze nie pokazała wszystkiego.

Marcowa sprzedaż Xbox 360 bije rekordy

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jagodaa

Jagodaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Elegancko , ja niedługo podbije lekko sprzedaż , bo trzeba kupić nowego xbox'a360. Stary się rozwalił , a już dawno po gwarancji.

4. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Co by nie mówić jest w tej maszynce coś takiego, że nawet jak padnie to nie wyobrażasz sobie innej opcji niż kupno następnej.
    A co do tematu to znam sporo osób, które zakupiły ostatnio iksa ze względu na Kinect i Forza Motorsport.

5. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No bardzo ładna liczba,mam nadzieję że Xbox nadal będzie się sprzedawał w duzych ilościach.

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Ładnie się sprzedało, tylko niech m$ nie zrezygnuje z obniżki cen po takiej sprzedaży :D

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    A no ładnie ale w sumie mnie to nie cieszy bo jestem chyba jedną z nielicznych osób która uważa że next gen powinno wyjść jak najszybciej xbox 360 po prostu już się wypalił jeśli idzie o osiągi graficzne i efekty.

8. kukiz

kukiz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jestem tego samego zdania. Czekam na nowego x i kupuje go od razu bez względu na cene. Ja uważam że grafika w grach jest równie ważna to ciekawa fabuła jak nie ważniejsza.

9. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja tam nigdy nie kupuje takiego sprzętu po premierze, warto poczekać z miesiąc na opinie ,jak było z x360 pierwszymi rrody,rysowały płyty i jeszcze inne cuda.
    Nawet ten ,,mega super" 3DS bez okularów zaliczył wtopę , jakieś ekrany śmierci etc.
    Co do tematu to pogratulować,naprawdę za taką cenę nie kupisz nic lepszego.

10. Wonex

Wonex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    No ładnie! Xbox dobrze się sprzedaje i to powinno cieszysz. I co PS3 robi jakieś wielkie reklamy , podpisuje kolejne umowy z firmami aby ich konsola bardziej przyciągała czyli po prostu Sony jeszcze nie odnalazł tego czegoś co by graczy zainteresowało zajęcia pierwszego miejsca w ilości sprzedanych sztuk konsol.

11. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ja mam xa prawie 5lat:) z fata na slim przeszlem:) to sie nigdy nie nudzi jak naprawde jest fanem gier:)

12. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Bardzo się cieszę z takiego wyniku Microsoftu. Jedynie denerwuje mnie to, że jaką bym grę nie zobaczył w reklamach, to jest reklamowana tylko na PS3 ;/ (W Polsce oczywiście)

13. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    wlasnie tez mnie to dziwi.. widac sony wydaje wiecej kasy na reklame

14. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Wonex o czym ty gadasz ?? Chyba o walkach sony z piractwem itp. tak ? O akcjach przeciwko sony ze strony GeoHota i Anonymouse ? O tym ,że każdy zniechęca się do nich poprzez ich akcje ? Według twojej myśli konsola żeby się sprzedawać musi mieć to coś to czemu WII / DS są najlepiej sprzedającymi się konsolami zawsze i nikt tych liczb nie przebije ;) Oni nie mają reklam w Polsce itp. A dalej rządzą dziwne nie ?

15. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    A czy WII/ DS rządzi w Polsce?(Pytam bo nie wiem, a poruszyłeś ten temat, więc być może i wiesz :> ?) Ze znajomych nikt nie ma Wii tylko albo Xbox czy PS. A jak chodzi o konsolki przenośne to albo PSP albo czekają na PSP2.

16. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Wii najlepiej sprzedającą się konsolą ?? Chyba w innym świecie albo w Japonii bo oni mają nasrane w głowach .

17. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
  18. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    tak czasami sam się zastanawiam, my, zwykli użytkownicy jesteśmy jedynie małymi cegiełkami w tej machinie, MS trzepie grube miliony, a my dostajemy w zamian jedynie stracony czas na graniu :p

19. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    dokładnie ostatnie zdanie jest prawdą "która jeszcze nie pokazała wszystkiego."

20. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    No niezle,a niedawno coś pisało,że Sony mija MS w ilości sprzedanych egzemplarzy konsol.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum