1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Marihuana i alkohol

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez spike200, Sierpień 30, 2010.

1. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Witam,

Marihuana i alkohol pojawiają się w naszym życiu już od wielu lat. Wiem, że większość użytkowników tego forum, to młodzież i dlatego właśnie zakładam ten temat. Chciałbym znać wasz stosunek do obu tych używek. Dlaczego je lubicie/nie lubicie i czy chcielibyście to zmienić. Jedyne o co proszę, to o sensowne wypowiedzi.

Pozdrawiam
    spike200

2. Lotnik421 Xbox One

3. Polaczek2009

Polaczek2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sławno
  4. CzarnyDM

CzarnyDM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Powiem tyle, podoba mi się bardzo jedna sygnatura jednego użytkownika 'Dont drink and drive, Smoke weed and play' - cała prawda :D, świetne połączenie z xbox'em.

5. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Rozumiem, że po udzieleniu odpowiedzi, informacje na mój temat nie zostaną przekazane do osób trzecich, mogących potencjalnie wykorzystać moje dane osobowe ?

6. skrobi2

skrobi2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wolę ćmienie dla czego? bo jest zdrowsze i uzależnia tylko psychicznie a nie jak to w przypadku alkoholu fizycznie i psychicznie. (JA oczywiście nie jestem uzależniony;))

Pozdro...

7. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Dzięki CzarnyDM :]
    Oczywiście obie te rzeczy są złe, mają swoje plusy i minusy, ale jeżeli mam wybrać mniejsze zło to wiadomo za czym jestem.. ;]

8. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Oczywiście temat jest czysto informacyjny, po prostu jestem ciekawy waszych opinii. Sprawy prawne idą na dalszy plan, bo przecież nikt tu nie posiada, gdy juz wypali :)

9. skrobi2

skrobi2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To zwiń coś;)

HAHA

10. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Hehe ja tam alko niezbyt czesto pije (ok 2 razy w roku) dlatego gdyż po wódce sie źle zachowuje. A co do pierwszej używki :D to oczywiście :) Idealne połączenie z x'em jak wcześniej ktoś wspomniał :p Jestem bardziej za maryśką :p

11. Tygrysek

Tygrysek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja tam lubię tylko alkohol, co do marihuany mam mieszane uczucia...

12. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Oba to gówno i ludzie palący/pijący to w moim mniemaniu debile.
    Jak już chcą się zabić, to zamiast alkoholem czy narkotykami niech zeskocza z mostu. będzie szybciej.
    A co do "fajny odjazd, uczucie lekkości" - mam to samo jedząc czekolade, z tym że ja się nie truje.
    A jak chce żeby mi paliło w gardle to jem papryke(polecam, przeczyszcza ładnie).
    Reasumując - nie widze żadnych korzyści z palenia/picia, a minusy tak, i to ogromne, więc jeśli mi to nic nie da a zabierze, nie chce mieć z tym doczynenia.

13. fake4r

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Kolegę kj5 odsyłam do wikipedii pod hasło "czekolada" jest tam taki mały rozdział: Potencjalne zagrożenia dla zdrowia.

14. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    Proponuję jeszcze napisać co, gdzie, kiedy z kim

15. Loord

Loord Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świętokrzyskie...
    Ja bym był za alkoholem :) ale po wczorajszym wieczorze przez kilka dni nie spojrze na żaden Krupnik :)
    Alkohol alkoholowi nie równy :) 5 % , a 40 % to jednak jest różnica . Zimny browarek w lecie , albo tanie wino przed koncertem to afrodyzjaki :)
    Marihuany nie próbowałem i póki mam jeszcze troche oleju w głowie nie sięgne po tego typu "rozrywkę?"
    Moje zdanie jest takie że wszystko w umiarze i ze zdrowym rozsądkiem jest dla człowieka dobre !
    :)

16. fake4r

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Loord zgadzam się wszystko jest dla ludzi tylko z głową i umiarem!
    A że w naszej kulturze i państwie utarło się od wieków picie alkoholu, no to niektórzy "myślą" jak myślą..

A ty bartoszKSSG nie trzęś porami, rozmowa na takie tematy jest legalna.

17. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    Ja nie biorę i nie pije i nie zamierzam tego robić, szkoda zdrowia. A jak chcecie doznać jakiegoś fajnego uczucia to polecam uzbierać trochę kasy i pojechać na rollercoastery. Nawet najmocniejszy narkotyk nie daje takiego kopa jak przejechanie pętli z prędkością 150km/h.

18. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A ja tam nie zgodzę się z wami. Co do wódki to pije tylko na imprezkach osobiście wole piwko. Co do zioła to paliłem będąc w Holandii i niezły odlot był, no ale nigdy już więcej nie zapale z tego względu iż zioło siedzi w krwi do pół roku a wszyscy wiemy, że w Polsce to nielegalne i podczas jakieś kraksy jak zrobią THC to mamy wała i po prawku ...

19. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    Nie trzese porami, poprostu znam głupote ludzka. Nie znasz mnie to sie nie wypowiadaja, bo co o mnie możesz wiedzieć?

20. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Człowieku, my tu rozmawiamy o dobrej zabawie, nie o śmierci z powodu zawału! .
    Od marihuany trzymam się z daleka, bo wiem jak zmieniła ona moje byłego przyjaciela, całą podstawówkę i początek gimnazjum się kumplowaliśmy bardzo dobrze (wspólne blały, wypady na miasto, czy chociażby wspólne granie w różnorakie mmo [kolega stronił od konsol :p]) ale w Gim zaczął słuchać tego chu*owego hip-hopu polskiego pokroju Firmy i Hemp Gru, i pewnego razu mi powiedział, ja z chęcią zajaram sobie gandzie, z tego co słyszę jak nawijają w piosenkach to dobre to jest! I tak się zaczęło gdy pierwszy raz zajarał, palił coraz częściej, coraz więcej, więcej kasy na to przewalał, więcej ludzi w to wciągał, i zobaczyłem jak się zmienił, charakter, wygląd, zachowanie... sposób bycia i życia, teraz on nie wyobraża sobie dobrej zabawy bez gandzi, a nawet zwykłego spotkania z kumplami na dworze, i tak gimnazjum się zakończyło, każdy poszedł w swoją stronę, a ja jako jedyny nie zapaliem marihuany w klasie (z chłopaków ofc) i to ja, największy jego były przyjaciel. Więc reasumując, zobaczyłem co tak NAPRAWDĘ robi marihuana z ludźmi, zobaczyłem dokładnie efekty jej użytkowania (nie raz stałem obok gdy on i reszta kumpli się sztachali i śmiali jak po*eby) więc to mi wystarczy. A co do alkoholu, to nie mam takiego ostrego podejścia, jeżeli ktoś lubi się od czasu do czasu napić, uchlać, pomelanżować to czemu nie, ale ja jak najdłużej nie mam zamiaru tykać wódki i wina (narazie mi się to udaje :p) a browarka-dwa ze znajomym od czasu do czasu nie zaszkodzi :)

21. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    czyli zapewne nie jeden czlonek twojej rodziny jak i 70% spoleczenstwa po 18 roku zycia na swiecie to debile. ciekawe

Wczytywanie...

Poleć forum