1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

marketplace pytania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez loza6, Styczeń 29, 2011.

1. loza6

loza6 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, w poniedziałek stanę się posiadaczem Xboxa 360 Elite z dyskiem 20GB.

Mam kilka pytań, pierwsze to JAK DZIAŁA MARKETPLACE ? Czytałem że można ściągać stamtąd gry na dysk i normalnie grać, czy to prawda? jak to działa.

Drugie, wiem że można dokupić dysk Sata i jakoś podłączyć do xboxa, czy mógł by mi ktoś dokładnie opisać jak to zrobić? i czy mógł bym na ten dysk ściągać gry z marketplace i normalnie uruchamiać je ? taki dysk dobry by byl?? http://allegro.pl/120gb-microsoft-dysk-twardy-xbox-360-slim-kinect-i1416736866.html

Pozdrawiam

Edit.

Konsola nie jest przerabiana, i nie będzie, ponieważ w przyszłości będę grał Xbox Live a nie chce dostać bana.

2. Lotnik421 Xbox One

3. loza6

loza6 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. szymek488

szymek488 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zambrów
    ad 1. Jeśli jesteś połączony z Live'em i jesteś na dashboardzie to masz zakładki ( jestem zarejestrowany w USA) : game marketplace, video marketplace i music marketplace no i tam wchodzisz i wybierasz co chcesz kupić, bądź pobrać za darmo. Zapisujesz, ściągasz i normalnie grasz z dysku :)

Jeżeli pomogłem kliknij Dziękuję

5. Buchman

Buchman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    J-bie
    Xboxa 360 Elite z dyskiem 20GB. - Nie ma Elite z dyskiem 20GB jak już to 120GB

6. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    A moze kupil uzywanego? Albo ktos wymienil dysk? Ale mam nadzieje ze po prostu zgubil ,,1,,
    Z ,,lewych,, (wszyscy mowia ze nie sa lewe .) kont bedziesz mogl kupowac gry z marketplace kilka razy taniej niz nowe w sklepie.

7. mistrz77

mistrz77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ten dysk mały jest.
    Mam taki w slimie , kilka dodatków i koniec z pamięcią.

8. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    co do dysku. polecam kupno 250gb BEZ OBUDOWY gdyz cena jest duzo nizsza a obudowa jest nie potrzebna ,tak na dysk mozesz sciagac i instalowac gry

9. Cool sonfil

Cool sonfil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wroclaw, Poland, Poland
    LOGUJESZ ŚCIAGASZ I GRASZ
    proste

Wczytywanie...

Poleć forum