1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MARKETPLACE

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez doomel, Listopad 23, 2008.

1. doomel

doomel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    od niedawana wkręciłem sie w X360 założyłem konto na XLive... kupiłem sobie punkty na allegro i ....... jak je wbić?

Czy oprócz samych punktów potrzebuje jakies priemim konta na LIVE? Chce tylko kupic pare gier... Jak do tego sie zabrać?

Obecnie mam konto jakies tam gratis ktore dostałem po założeniu konta w LIVE i karte ze zdrapką na 2100pkt

Konto mam w UK i karte z punktami 2100 MICROSOFT POINTS EUROPA

I co dalej?

po wbiciu kodu pokazuje mi ze mam zły nr. i nie wiem czy to dlatego ze mam jakies inne konto czy po prostu w ^%#$% mnie zrobili ze zdrapką??

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Odp: MARKETPLACE

Punkty możesz np wbić przez swoje konto na stronie >> https://live.xbox.com/en-US/Flows/BuyPoints/EnterCode.aspx
    Jak nie zadziała i wywali ci błąd, że nr jest zły to zrobili cię w balona. Do kupowania gier Arcade, dodatków itp nie potrzebne jest żadne konto "premium". Włazisz do "rynku" i kupujesz. Możesz również kupować przez swoje konto na xbox.com

Wczytywanie...

Poleć forum