1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Martwy LiteOn ? Zwarcie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tomkilla, Wrzesień 18, 2011.

1. tomkilla

tomkilla Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podczas gry X wylaczyl sie po czym zawieszal sie na ekranie powitalnym (naped dvd odpalal sie po czym zaliczal zwieche). Pomyslalem ze padl firmware wiec podjalem sie proby wgrania od nowa. niestety kabelek od masy zetknal sie z czyms czym nie powinien i nastapilo spiecie, troche dymku i RoD z 4 lub 3 diodami. Po chwili udalo mi sie odpalic konsole z podpietym kabelkiem od zasilania do dvd a odczepionym sata i konsola ruszyla normalnie wchodzac do menu. Z podpietym dvd kablem sata konsola jedynie zapala diode i wiatraki ale nic sie nie dzieje.

Dvd nie otwiera sie ani nie daje znakow zycia, nawet podpiete pod kompa kablami 12v i 5v. Konsola podaje napiecie tak jak trzeba. Nigdzie nie widac przepalonych tranzystorow ani sciezek ani na dvd ani na plycie od konsoli. Posiadam klucz zgrany wczesniej.

Czy to moze byc objaw wykasowanego firmware lub uszkodzonego ukladu mosfet na plytce od dvd?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    napęd dvd się spalił i tyle.

4. tomkilla

tomkilla Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To bardzo dobra odpowiedz ale ja to wiem. Mam nadzieje ze sa pewne elementy ktore ulegaja zniszczeniu przy takich sytuacjach czesciej niz inne dlatego pytam o uklad mosfet. Cala plytka nie idzie z dymem a jedynie jakies/jakas czesc. Moze ktos mial podobny problem. Lubie grzebac w elektronice

5. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    wykasowany firmware, wgraj przez dosflasha ja tak zrobiłem :) i grała muzyka :)

miałem obsrane gacie ale udało się

6. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    tu nie zagra nawet czacza:

troche dymku i RoD z 4 lub 3 diodami. Po chwili udalo mi sie odpalic konsole z podpietym kabelkiem od zasilania

dopóki nie naprawi dysku. tak ale on to już wie tylko nie wie co sie zepsuło- a skąd ja mam to wiedzieć jak nawet nie napisał co zwarł i z czym :Rolleyes:

7. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    na bank jest wykasowany firmware i mi nie tłumacz sam przeżyłem to kiedy napęd wogóle nie reagował nawet po podłączeniu od innego zasilania niż konsoli,

na kompie w dosflashu nawet mi nie pokazywało, wiedziałem tylko pod jaki port jest podpięty więc wybrałem w dosie 5 wpisałem komendy, 4 banki i podłączyłem do konsoli i nagle nie ma rroda i wszystko działa,

być może położyłeś na radiatorze napęd :) tak jak ja przypadkowo heheheehe

8. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Po co sie spieracie... naped w vendor mode i wgrac...i wtedy sie okaze.

Wysłano z GT-I5700 z użyciem Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum