1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Marvel Ultimate Alliance 2

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Kisiel-PL, Wrzesień 12, 2009.

1. Kisiel-PL

Kisiel-PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Grał ktoś w tą grę już? ;) Ja osobiście zasysam jeszcze. Jestem fanem komiksów. Czekałem na nią ok rok i w końcu się doczekałem he ;d Pierwsza część była wypas... Ciekawe jak tam, chociaż to będzie Civil War. W komiksie event mnie się podobał wiec myślę, że gra także ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kajdzioch90

kajdzioch90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pińczów
    Grałem może niezbyt długo, ale chwilę wystarczającą, żeby coś o niej powiedzieć. Mi się gra spodobała bardzo, jest mało skomplikowana. Fajne jest to, że można w trakcie gry zmieniać skład drużyny. Co prawda nie widać jakichś większych różnic pomiędzy poszczególnymi bohaterami (na początku gry do wyboru jest jedynie garstka z nich, podejrzewam, że w trakcie gry reszta zostanie stopniowo odblokowana). Grafika trzyma poziom, nie ma rewelki, ale jest zachowana w klimacie Marvela, nic nie razi, nic nie zachwyca - no może oprócz efektów, które jednak robią niezłe wrażenie. Na ekranie ciągle się coś dzieje, na początku trudno było mi połapać się, gdzie mój bohater naparza przeciwników pod tą kłębą dymu, krwii i ognia, ale po chwili gracz przywyka do tej akcji. Rozgrywką moim zdaniem przypomina Diablo, choć wiem, że to porównanie jest nieco kontrowersyjne. Ale jest rzut izometryczny, hordy przeciwników, poziomy postaci, prymitywne drzewka rozwoju, typowy hack'n'slash. Przeszkadza mi brak napisów w cut-scenkach oraz brak audio w dialogu z npc. Generalnie polecam. :)

4. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja też już nie mogę się doczekać, jedynkę przeszedłem ze znajomymi parę razy i uważam że świetną grę :D będzie w ogóle polska wersja tego bo czytałem jakieś ploty na innych forach?

5. Kisiel-PL

Kisiel-PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Reczej nie będzie pl wersji ... Ja tylko odliczam ;d pod wieczór powinienem juz mieć ją. Z bratem co-op pogram ;d

6. Nowaczek

Nowaczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    Jak na razie średnio. Grafika nie zachwyca, dźwięk także, gameplay nadrabia resztę. Bohaterów do wyboru jest całkiem sporo więc to można zaliczyć na plus.

7. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Jezeli mozecie to ocencie opcję Co-op w tej grze. Skusił bym się już na pierwszą część, zachwalaną w prasie internetowej o grach, ale chce znać opinie prawdziwych graczy. Czy gra na dwa/więcej padów daje satysfakcję, nie nudzi się po 20 minutach?

Oczywiście dziękuję za każdą odpowiedz.

8. kajdzioch90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pińczów
    Jak najbardziej tak! Co prawda co-op nie jest jakoś skonstruowany w taki sposób jak w GoW 2, czy RE 5, gdzie bohaterzy są od siebie zależni, ale mimo wszystko fajnie się ciupie na co-opie. Poza tym można grać aż na 4 pady, a takich gier jest niewiele, fajna na party. Pozdro. ;)

9. Darth Dragon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Powiem Ci tak ta gra jest stworzona dla co-opa! Grasz na jednego, co prawda nie nudzi Ci się, ale jak zagrasz z kimś już nie chcesz grać samemu!:D Tak jak już było powiedziane nie polega on na zasadzie RE5 czy Army of two, ale może to i lepiej, ponieważ jak przychodzą koledzy na piwko, a niektórzy nie mają xboxa to szybko są wstanie się nauczyć w to grać i możecie cisnąć! każdemu się podoba, bo kto nie lubi bohaterów marvela?:D Jak dla mnie zaraz po fifie najlepsza gra na 3-4 osoby:D a całość przechodziłem z bratem w dwójkę więc też można :) nie znudzi Ci się bo wraz z przechodzeniem gry zdobywasz punkty doświadczenia i ulepszasz swoje postacie zdobywasz nowe moce i umiejętności jak w rpg. Poza tym sama ciekawość sprawie że grasz różnymi postaciami bo chcesz zobaczyć ich moce, stroje, umiejętności... więc nie odkładasz tej gry tak szybko na półkę :) POLECAM POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM!

10. szympek121

szympek121 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam takie pytanko, czy bezpiecznie grać po premierze światowej w tą grę przy podłączonym Xbox Live?

11. Darth Dragon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jak grasz na piratach zawsze jest ryzyko dostania bana, bez różnicy czy jest już po premierze na świecie, w Polsce, czy w Sri-lance :p na szczęście bany są falowe co jakiś czas ;) pełno tu tematów o banach jak chcesz się dowiedzieć czegoś więcej jest opcja szukaj;)

12. Damian_rasta

Damian_rasta Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Więc tak gra jest świetna przeszedłem już dwa razy (obydwa scenariusze) no i trzeba było zaliczyć legendarny poziom:p Ale pytanko czy odblokował już ktoś Hulka bo tylko on mi został.. i czy każda postać ma tylko jeden dodatkowy strój:> bo na to mi wyszło.

13. kajdzioch90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pińczów
    Hulk, Thor i Jean Grey są do odblokowania specjalnymi kodami (nie nazwałbym tego cheatami). Gdy je wpiszesz achievmenty dalej wchodzą i nadal można zapisać grę.

Link z opisem:
    YouTube - Marvel Ultimate Alliance 2 - FREE Unlock Codes for HULK, THOR, and JEAN GREY

14. Damian_rasta

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to Cie zdziwię bo Jean Grey i Thora mam a nie wstukiwałem żadnych kodów. I nawet moge powiedziec że trzeba zebrać pięć jakichś części na tak na jedna postac jak i na drugą. I myśle że Hulka można w ten sam sposób odblokować tylko musiałem gdzieś pominąć tą jedną część.

15. elkoza

elkoza Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Gierka super tylko szkoda ,ze zmiejszyli ilosc skili bohaterow bo w jedynce calkiem sporo ich bylo. W jedynce byly jeszcze itemki dla bohaterow czego w tej czesci nie ma. No ale graficznie i grywalnoscia gra wypada lepiej niz poprzednik.

Jaki jest wasz ulubiony hero? Moj to Deadpool. Wie ktoś może jak dla nie go odblokowac nowy stroj?

16. kajdzioch90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pińczów
    Nie zdziwisz, domyślałem się, że można je odblokować normalnym sposobem. Co nie zmienia faktu, że są do odblokowania kodem na d-padzie. :)

Lubiłem grać Firetorchem, przypominał mi czarodziejke z Diablo 2. Na zmianę grałem to nim, to pomarańczowym Thingiem, spamując cios specjalny pod X, bo dawał naprawdę imponujący dmg. :)

Żeby odblokować strój Deadpoolem, trzeba po prostu nim walczyć. Przynajmniej ja tak miałem, samo mi się odblokowało. Fajny taki, mięsisty ryj mu widać pod kondomem. ;D

17. Damian_rasta

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No więc tak odblokowałem Hulka:D:D
    I tak jak myślałem trzeba było zebrać 5 probóweczek. A co do strojów to chyba każdy ma tylko po jednym dodatkowym bo po odblokowaniu drugiego stroju Hulka wszedł mi Achievment. A stroje się odblokowuje różnie. Tzn ogólnikiem jest to że trzeba zniszczyć 50 przeciwników. Przy czym niektórymi postaciami po wybraniu jednego scenariusza innymi przy wybraniu drugie scenariusza. A w przypadku Venoma, Thora, Green Goblina, Jean Grey i właśnie Hulka było to obojętne chyba że kogoś jeszcze pominąłem.

18. kajdzioch90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pińczów
    No to na co czekasz, wal jakieś foty i opisz jak to zrobiłeś. ;)

Gierka jest naprawdę świetna, a niewiele się o niej mówi, na pewno info się przyda na przyszłość. :)

19. Damian_rasta

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale nie pamiętam gdzie one były, po dwukrotnym przejściu gry brakowało mi 2 a nie pamiętam gdzie poprzednie były. Ale trzeba ogólnie szukać po różnych zakamarkach w kontenerach z których wychodzą te roboty raz coś było.. za pudełkami są schowane. W metrze trzeba było po schodach wejść i tam też coś było. Ogólnie jak się dobrze rozgląda przy przechodzeniu to nie jest tak ciężko znaleźć. I z tego co pamiętam to trzeba przejść oba scenariusze bo właśnie do Jean Grey i Thora brakowało mi po jednym kawałku i przy drugim scenariuszu jak jest ta walka z Goliatem były te brakujące części. Jedyne rozczarowanie dla mnie to są stroje bo nie dość ze tylko po jednym to niektóre mi się kompletnie nie podobają.

20. elkoza

elkoza Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Można po przesjscu gry zagrac tak, ze na poziomie legendary beda odblokowane wszystkie postacie i beda one na 1lvlu doswiadczenia ?. Bo nie widzi mi sie ponowne przechodzenie gry tylko kilkoma postaciami ani granie od poczatku postaciami na 35lvlu.
    Z checia zobaczylbym jak sie gra nowymi bohaterami od zera ale z tego co widze chyba nie ma takiej opcji ;/ Za to ma gierka minus odemnie.

Ale ogolnie polecam gre. U mnie ma ocene 8,5/10. Za klimat, akcje i grafike.

21. golejuw

golejuw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Staszów
    Mam pytanie gdzie trzeba wpisać ten kod na Hulka?

Wczytywanie...

Poleć forum