1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Marzenia się spełniają! Call of Duty: Black Ops oficjalnie na Xbox One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 17, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Infinity Ward przygotowuje Call of Duty: Infinite Warfare, a Raven Software zajmuje się Call of Duy: Modern Warfare Remastred, ale nie możemy zapomnieć o klasykach od Treyarch. Bardzo możliwe, że już wkrótce wszyscy posiadacze Xboksów One będą mogli zagrać w Call of Duty: Black Ops.

To jeszcze nie jest oficjalna wiadomość, ale poniższa grafika mówi wiele. Call of Duty: Black Ops zmierza na Xboksa One i gra będzie dostępna dzięki Wstecznej Kompatybilności! Produkcja od początku wprowadzenia usługi znajduje się na szczycie najbardziej wyczekiwanych tytułów – pozycja plasuje się na piątym miejscu – 112 229 głosów.

Na liście „pożądanych gier do WK” znajduje się jeszcze:

• Call of Duty: Black Ops II – 165 177 głosów
    • The Elder Scrolls V: Skyrim – 153 573 głosów
    • Red Dead Redemption – 141 527 głosów
    • Call of Duty: Modern Warfare 2 – 134 575 głosów
    Produkcja Treyarch zadebiutowała na rynku w 2010 roku i zebrała oceny na poziomie 88%. Jest to jedna z cenionych odsłon serii, którą uwielbiają sobie sympatycy uniwersum. Teraz pozostaje nam tylko zaczekać na oficjalne ogłoszenie tytułu przez Major Nelsona – zazwyczaj przedstawiciel Microsoftu publikuje stosowną wiadomość w przeciągu kilku godzin, jednak czasami stosowna wiadomość wskakuje na Twitter dopiero po kilku dniach.

Warto na pewno dodać, że Wsteczna Kompatybilność będzie wspierać gry na kilku płytach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Super. Dla mnie najlepsza czesc ze wszystkich. Multi kozak wiec dobrze ze w koncu bede mogl pograc na One

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Albo Ja mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem + logika. Bądź coś się nie zgadza..

Nazwa tematu: Marzenia się spełniają! Call of Duty: Black Ops oficjalnie na Xbox One

No i teraz tekst zawarty w temacie: To jeszcze nie jest oficjalna wiadomość, ale poniższa grafika mówi wiele. Call of Duty: Black Ops zmierza na Xboksa One i gra będzie dostępna dzięki Wstecznej Kompatybilności!

5. neehooyah

neehooyah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    News nie jest skopiowany do końca, pod zdjęciem jest jeszcze aktualizacja, że Major Nelson potwierdził tytuł we Wstecznej Kompatybilności.
    Tak czy inaczej, przed aktualizacją na PPE popłynęli z tym newsem - tytuł żeby zebrać jak najwięcej kliknięć, a w treści coś całkowicie przeciwnego. Zresztą to u nich standard.

Ostatnia edycja: Maj 18, 2016
  6. raggatwins

raggatwins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk
    czyli jak rozumiem płytę z xbox 360 jak uruchomie w One to będzie wszystko działać? Przy tych wstecznych kompatybilnościach nie oznacza, że wydadzą tą grę na nowo na Xbox one tylko trzeba ją uruchamiać z płyty do xbox 360? Pytam bo nigdy z tego rozwiązania nie korzystałem a wolałbym wiedzieć jak to będzie wyglądać.

7. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wkładasz płytę, rozpoczyna się instalacja na dysk. Możesz też pobrać jeżeli masz wersję cyfrową. Odpalasz i grasz.

raggatwins lubi to.
  8. raggatwins

raggatwins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk
  9. Onicniepytaj

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Bierzesz pod uwagę PPE. Mnie PPE nie interesuje. News ten jest tutaj. I tutaj go czytam. Więc to świadczy o jakości dodawania postów u Nas (powielanie błędów itd).

10. PolishSoulja

PolishSoulja Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bakara
    Wie ktoś może dlaczego nie można pobrać pierwszego DLC "First Strike" ?? :/

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Ostatnia edycja: Maj 19, 2016
  11. FLEX Jastrzebie

FLEX Jastrzebie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mam to samo

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

12. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Flex Jastrzebie - pozdrowienia od hajera z "Zofiówki" a jak mam angielską wersję cyfrową to to pierwsze dlc mogę pobrać ? Muszę sprawdzić. Ja za darmo to można w ryło dostać. Zresztą jak mnie w pierwszym meczu w BO1 na X1 pojechali to odpaliłem x360 i jakoś lepiej poszło.

Ostatnia edycja: Maj 19, 2016
  13. Onicniepytaj

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Mogli by dać COD:BO do golda :). By ułagodzić trochę graczy i ich hejt na nową odsłonę COD'a :D.

14. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To mogło być w goldzie za free....

15. pawel85pl

pawel85pl Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    słońca
    Zgadza się nie idzie pobrać...więc zakupiłem że strony BO eng + DLC (eng) 1,2,3 bo 4 to tylko zombie nie potrzebne mnie to heheh..i "First Strike" jak i inne instalują się bez problemu - tak samo wykrywa wszystkie 3 gotowe dlc do instalacji... Jedyny ratunek dla Ciebie jak masz możliwość zaloguj się na 360 i tam pobierz ten "First Strike" i być może później pojawi się na X1 do instalacji inne opcji nie widzę...

16. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Zaraz, BO eng jest za 54 zł to rozumiem ale dlc to 4 x 56 zł więc słaby interes kupować teraz.

17. marek1212

marek1212 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Panowie pomocy ! Co muszę zrobić żeby pograć w gry z 360 na xbox one? Jak włączam grę np. call of duty black ops to wyskakuję mi komunikat że muszę pobrać profil. Gdy wciskam że tak to po chwili pokazuję się że nie można pobrać bo jest błąd z logowanie i jeżeli problem będzie się powtarzał zajrzyj do xbox.com/support. Czy można coś z tym zrobić ?

Wczytywanie...

Poleć forum