1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Masa aktualizacji i problemy w sklepie.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez domimura15, Lipiec 28, 2016.

1. domimura15

domimura15 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Witam.
    1.Od jakiegoś czasu codziennie mam aktualizację konsoli, nie miałbym nic przeciwko gdyby nie to, że wyskakują one około północy często przerywając mi rozgrywkę itp., gdyż o tej porze jedynie mogę grać. Jestem w programie preview. Dotyczy to każdego bo coś testują czy tylko mnie ? Zrezygnowałbym z programu albo zawiesił ale na razie nie mogę bo nie mam dysku zewnętrznego i nie chcę wracać do ustawień fabrycznych kasując wszystko.

2.Mam problemy w sklepie, a mianowicie przeglądając niektóre oferty np. pokaż wszystko w live goldzie wyskakuje mi, że cos z ich strony działa nie tak kod błędu 1. Przeglądając gry niektóre pisze, że są niedostępne np. wiesiek itp. Ogólnie wszystko jest jakby zlagowane, a stan usług jest ok. Z netem wszystko dobrze.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Jak opuścisz preview to HR nic nie da bo do czasu oficjalnej aktualizacji bedziesz dalej na dashu z preview.

4. domimura15

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Ale mam rozumieć, że ty też masz całą tą masę tych aktualizacji ? Tak czy tak stracę wszystko, a do oficjalki bym wytrzymał.

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak aktualizacje są częste nawet po jednej dziennie.

Zainwestuj w zewnętrzny dysk nie są to ogromne pieniądze.

Ps. Save i profil jest w sieci, tak więc po HR pobierasz tylko gry na nowo.

6. domimura15

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    W takim razie wytrzymam, jak zakupię przeniose wszystko na zewnętrzny, i zawiesze to. Wiem, że gry się przypisują tylko mam neta do dupy 10 mb/s . Dzięki za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum