1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Masa nowych informacji o Watch_Dogs - "Witaj w Chicago" było nagrywane na PS4

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 30, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Kilka dni temu Ubisoft opublikowało zwiastun zatytułowany Welcome to Chicago, który zrobił nie małe wrażenie i znów podsycił atmosferę przed premierą gry.

Creative Director W_D Jonathan Morin za pośrednictwem Twittera wypowiedział się w sprawie nadchodzącego projektu. Po pierwsze wspomniał, iż wspomniany trailer w całości był uruchomiony na PS4.

Dodatkowo jedną z atrakcji, podczas podróżowania między poszczególnymi partiami miasta, ma być możliwość zhackowania pociągów - dotyczy to kontroli startu i hamowania pojazdu. Jeśli jednak ktoś zdecyduje się pojeździć po Chicago autem lub motocyklem, to powinien wiedzieć, że rag-dolle w powietrzu będą dotyczyć tylko motocykli, ponieważ twórcy nie widzą sensu implementacji tego rozwiązania dla postaci znajdującej się w aucie.

Oczywiście aby pozbyć się absurdów dzisiejszych czasów skok z dużej wysokości będzie oznaczał śmierć.

Programiści z Ubisoft nadal pracują nad poprawą jakości doznań wizualnych jakie będą nas czekać już w maju, przy okazji premiery gry. Jak stwierdzili gameplay na żywo wygląda nieco lepiej niż to co widzieliśmy na zwiastunie.

Lepsze działanie wiąże się z stałym dopracowywaniem efektów pogodowych, cyklu dnia i nocy, a także Sztucznej Inteligencji.

A co z tymi, którzy zakupią wersję na starsze konsole? Cóż, według producentów jedynym problemem może być "tęsknota za grafiką next-genów" i gorsze działanie miasta - będzie mniej realne, mniej żywe.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Ahh to Watch Dogs nie mogę się już doczekać tej gry,mam nadzieję że się nie zawiodę

4. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Skoro to było na PS4 to aż boje się pomyśleć jak wygląda to na x360 i ps3... :nonchalance:

2 użytkowników lubi ten post.
  5. kolka29

kolka29 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam takie same odczucia, grafa bida( po co wydalem 2000 zl? By gry wygladaly troszke lepiej niz na x360/ps3) Czy tylko ja dostrzegam takie same animacje jak chocby w Assasins Creed- znaczy animacja biegania glownego bohatera, rzucania sie na przeciwnika itd?????

1 osoba to lubi.
  6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie widzieliscie na zywo a jak zwykle wszyscy hejtuja, gry na youtubowych filmikach wygladaja slabo, tak bylo zawsze, Crysis na youtubie nie robil wrazenia na mnie dopoki nie zobaczylem go na kompie

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP

Filmiki YT z GTA 5 jakoś sprawiały, że wszyscy jarali się tą grą :D. Chociaż z początku R* pokazywał mało ale pokazywał grę tak jak ma wyglądać :D

Co do W_D to zobaczymy jak fabuła i misje nie zawiodą to będę zadowolony :)

8. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Myślę że będzie w miarę OK na PS3 i X360 jak na ich możliwości oczywiście, bardziej martwiły by mnie nextgeny które miały pokazać pazur na tej grze... a pokażą niewiele więcej.
    Czekam na wer. PC myślę że jako jedyna powinna pokazać co nie co w grafice, bo fabuła jak i sama rozgrywka w grze myślę ŻE DA RADĘ !

9. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zapał na Watch Dogs już mi minął jakiś czas temu. Ta gra nie ma kompletnie klimatu jak na pierwszych zwiastunach - stała się jakaś "zwykła", bez polotu. Głównie przez duże pogorszenie grafiki. Jeśli Welcome to Chicago faktycznie było nagrane z ps4 to ja wymiękam - gta5 na ps3 wygląda nieco lepiej.

Wczytywanie...

Poleć forum