1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Masowe i permanentne bany w Call of Duty - szykuje się gruba afera

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 17, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3222
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W Sieci pojawiają się kolejne informacje o masowej i permanentnej fali banów w Call of Duty: Ghosts, które skierowane są głównie w stronę posiadaczy PlayStation 3 i PlayStation 4. Użytkownicy lamentują i pytają dlaczego, a Activision wskazuje im wyjściowe drzwi.
    O ile banowanie oszustów to rzecz niezbędna i należy popierać takie działania, tak w tym konkretnym przypadku coś chyba poszło nie tak. Na wielu forach i serwisach internetowych pojawiają się posty graczy, którzy zarzekają się, że nic złego nie zrobili, a mimo to dostali blokadę. Mówi się już wręcz o masowej fali banów, które nie mają wiele wspólnego z eliminowaniem oszustów.

Acvtivision banuje bowiem wszystkich graczy, którzy ciorają na zhakowanym lobby, nawet jeśli ci logując się do gry trafią tam przypadkowo nie mając o tym zielonego pojęcia. Jak donosi jeden z użytkowników:

A takich postów choćby na serwisie Reddit jest znacznie więcej. Gracze, którzy mieli nadzieję na szybką reakcję Activision będą zawiedzeni, bowiem wydawca wydał krótki i dość jednoznaczny komunikat.

Widać walka z oszustami wymaga też czasem ofiar. Pytanie czy taki sfrustrowany użytkownik kupi za rok kolejną część serii? ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No bez przesady, nieźle bym się wqrwił.... jak bym tak dostał bananka za NIC.

1 osoba to lubi.
  4. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kupić grę za trzy stówy, po czym dostać bana, bo twórcy nie potrafią właściwie zabezpieczyć swojego produktu - bezcenne.

/Wysłano z telefonu/

2 użytkowników lubi ten post.
  5. PL M4RC1N

PL M4RC1N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jastrzębie Zdroj
    Jaja se robią z ludzi... pamiętam jak na MW2 się grało to takich serwerów zchakowanych było mnóstwo. Nie raz latałem nad budynkami albo z laserem, nawet moje statystyki zchakowały sie ze miałem zginięć 9,999,999 Ale bana nie dostałem bo niby za co jak to nie moja wina byla że takie serwery wyszukiwało...

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    hahahaha :D

7. Peter007

Peter007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opoczno
    Ciężko przyznać się do błędu

8. Filemon666

Filemon666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    wyczuwam masowe pozwy jeśli nie oddadzą kasy za gre :) Bo niby jakim prawem twórca może mi zablokować granie online skoro zapłaciłem a jeśli nie chce oddać kasy to nie wywiązuje się z umowy jaką z nim zawarłem proste

1 osoba to lubi.
  9. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    ze ta firma jeszcze istnieje haha juz dawno powinni ich zamknąc:D

10. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie wiedza nie jest zadnym usprawiedliwieniem, winny byl w takim lobby i ban sie nalezy. Widac, ze z lobby lub gra cos jest nie tak to widac odrazu i sie raportuje.

11. Filemon666

Filemon666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    to śmieszne co piszesz, skoro natrafiłem na taką gre to nie moja wina, winni są twórcy, że dopuszczają do takiej sytuacji. Odpalam kupioną gre za 300zł i mi zwisa jakie serwery tam są ma to działać i tyle a że twórcy maja problem sami ze sobą to prosze mi tu oddać kase. Nie widze podstaw do rozdawania banów przeciętnym kowalskim którzy weszli na bele jaki tam serwer i sobie nanim grali mimo, że widzieli że coś tu nie gra bo im to lotto to jest problem twórcy nie kupującego.

12. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Zastanawiam się tylko czemu tak jest tylko na PS3/PS4? Przecież na reszcie platform też można spotkać cheaterów.

13. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    bo problem z xboxami na razie nie występuje, założę się że wątek dotyczy głównie konsol ps4, ps3 pojawia się jako dodatkowe info.
    Jak zczitowali titanfalla to od razu był news o fali banów.
    Niestety takie rzeczy były i będą a takie permbany świadczą tylko o tym że twórcy nie potrafią sobie poradzić z tym problemem dlatego cisną masowe bany.
    Na pewno jest to na niekorzyść dla Sony co przyznam szczerze jest dla mnie bardzo dobrą wiadomością.
    Już nie pierwszy raz pokazują że nie potrafią rozwiązać problemu a odpowiedź na skargi w stylu "Wszelkie zakazy są ostateczne i nie ulegną cofnięciu. Nie zamierzamy też udostępniać żadnych dodatkowych informacji lub szczegółów dotyczących banów" to jawna kpina z użytkowników.

14. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    This game sucks

Wczytywanie...

Poleć forum