1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass efect 1 Klasa postaci! POMOCY! ;p

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Poisonbolt, Marzec 5, 2010.

1. Poisonbolt

Poisonbolt Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gubin
    Witam, właśnie odpaliłem gre mass efect 1 i jestem przy wyborze postaci. Chciałbym miec taką postać aby trochę czarowała i strzelała (z broni ^^)
    Proszę o pomoc :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. SiwyPL

SiwyPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Jak dobrze pamiętam taka klasa to adept (w 100% nie jestem pewny bo grałem w to ostatnio 6 miechów temu)

4. Tere

Tere Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czarowała :shisha
    Każda klasa korzysta z broni i każda używa w pewnym stopniu biotyki. Chcesz mieć mocną postać w obu polecam szturmowca lub inżyniera.

5. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    takie pół na pół jak to powiedziałeś, to jest szturmowiec. Ale w ME 1 nie polecam tej klasy;) weź adepta albo żołnierza:p

6. dionizos

dionizos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Szturmowiec, po 2h wybijasz wszystkich.

7. gruchalbn

gruchalbn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    właśnie skończyłem MS1, gralem adeptem i mogę polecić tą klase a to ze względu że w MS2 podobno jest ona bardzo dobra :)

dołączę się do tematu, gdy importujemy w MS2 postać z pierwszej odsłony to lvl naszego bohatera znów startuje od 1? bo myślałem że poprzedni lvl się zachowa i po prostu gra sama dostosuje poziom trudności :D Jak to w końcu jest z graniem postacią z 1 części w 2?

8. Krzyzac

Krzyzac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dostajesz niewielki bonus surowców, kasy i kilka leveli (ja za 38lvl z 1 części, zaczynałem na 2lvl w 2 części), no i oczywiście kontynuujesz własną historię. I to by było na tyle.

Wczytywanie...

Poleć forum