1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Efect 2 - Problem z misją(Szaleniec)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez estern, Grudzień 11, 2010.

1. estern

estern Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Cześć. Nie wie czy pisze w dobrym dziale ale ten mi się wydął najlepszy. Widziałem temat od Mass Efect`a ale tam piszą tylko zakończenia wiec nie wiedziałem co mam zrobić i zdecydowałem się napisać nowy temat. (Link do tamtego tematu - http://xboxforum.pl/gier-f12/mass-effect-2-zakonczenia-spoiler-42733.html)

A więc tak. Jak nazwa wskazuje gram na poziomie i mam problem z misją ,,Nieaktywny statek zbieraczy" Problem zaczyna się wtedy kiedy wchodzę na tą platformę i EDI mówi mi, że to pułapka i inne cuda wianki. I odtąd zaczynają się schody. Nie daje rady przejść tego momentu. Wyskakuje mi jeden zwiastun, pomiot + zbieracze. Jak wybije ta dwójkę przylatuje kolejna platforma i kit. Macie jakieś porady jak to przejść?

Mam jaszcze jedno pytanie. Chcę stworzyć broń o nazwie [...] Kain.(Tą ze znaczkiem bomby atomowej czy czegoś takiego) ale pisze mi, ze brakuje mi x1 amunicji do broni ciężkiej. Gdzie mogę ją kupić albo podczas jakiej misji ją zdobyć?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamel12345

kamel12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co do misji to ja zrobiłem to tak:
    Gdy przylatywała platforma wyciągałem snajperkę (tą z 12 strzałami co znajdujesz ją w misji) i aktywowałem przypływ adrenaliny.
    Najpierw w spowolnionym czasie zdejmowałem zwiastuna(ok 6 strzałów) a potem zbieraczy (1 strzały w głowe) pomiota zostaw na koniec a poza tym potem dolecą ci kolejni i tak parę razy. Ja byłem cały czas ukryty i wychylałem się ze snajperką w końcu się udało. Używaj też mocy towarzyszy.

Co do broni to musisz szukać po sklepach na Omedze i Illium i Cytadeli

Wczytywanie...