1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Efect 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Utakata, Grudzień 25, 2010.

1. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witajcie mam do was 2 pytania odnośnie tej gry

1.Po co są 2 płyty DVD ? Gra zajmuje aż 14 GB czy trzeba je 2 ściągać , czy można ściągnąć jedną ?
    I nie rozumiem po co są 2 czy w pewnym momencie gry trzeba jedną płyte zamienić na drugą ?

2.Czy ogólnie polecacie tą gre ? Czy jest ona długa ?

Proszę o odpowiedź :)
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lechuszusz

lechuszusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Mass Effect 2 na dwch pytach - gram.pl

Tak, w pewnym momencie gry będzie trzeba zmienić nośnik.

Ogólnie o grze różnie się pisze.
    Mówią, że lepsza od jedynki, inni że gorsza.
    Generalnie ME2 jest dłuższy od jedynki, ma dłuższe i ciekawsze misje poboczne chociażby ;)

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jak kolega pisał, w pewnym momencie wywala komunikat żeby zmienić płytkę... Długa jest - sam wątek główny+misje lojalnościowe u mnie zeszło się z 16 h ale został ogrom pobocznych zadań do zrobienia... Tak, trzeba mieć obydwie płyty, generalnie polecam jednak najpierw przejście Mass Effect 1

5. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  6. Tauosu

Tauosu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Wtrącę tylko swoje trzy grosze... 16h i wyrazy "długa jest" to pomyłka ze strony autora postu ? 16h to długa gra ? Raptem 4 dni grania po 4 h :/ Dla mnie taki np: Final Fantasy XIII i Lost odyssey gdzie tam było ok. 40-50h grania w główny wątek to takie w miarę ok. 16h to raczej na śniadanie :/ Zresztą też do tego troszkę inaczej podchodzę, nie każdy umie myśleć i takie np: lego indiana jones go przerastają.

Wracając do tematu: ME2, nie grałem nie wiem czy będę grał... wszyscy zachwalali ME że takie świetne RPG i ah i ohh... jak dotąd gram w tą grę ok. 3h robię przy okazji wszystkie misje poboczne i... jakoś specjalnie nie widzę nic ciekawego, wszystko jakieś takie do przewidzenia. Dialogi też zwykłe oklepane "jak powiesz to, to jesteś dobry, jak to to zły"... może za dużo w fallouta grałem po prostu ;) w młodości.

Ściągnij demo ME2, jak nie to skombinuj ME1 zobacz czy ci się rozgrywka podoba i potem ME2, nie znając backgroundu trudno się wciągnąć w gre, nie wspominając o jakimkolwiek poznaniu bohaterów i ich charakterów. Chyba że grasz po to by przejść gre i iść dalej...

Na zakończenie dodam, że w ME1 zachwyciły mnie 2 rzeczy; - opisy planet z ich masami i danymi - opisy kulturowe danych ras świetna sprawa

7. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Dla mnie Mass Effect to zwykła strzelanka. Więcej RPG-a jest w takim Call of Duty Black Ops, fabuła to oklepane "one-man army" i ratowanie wszechświata. Cały wątek główny to szukanie kolegów, jakby nie mógł posłać "maila" napewno większość by się dołączyła. Ostatnia misja to kpina, krótka a wybory przewidywalne. Najbardziej "epickie" są w tej grze cut-scenki i tyle.

Ale ja jestem fanem Fallouta, więc jestem nieobiektywny

8. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    To wiesz co kolego - jakbyś dokładnie czytał to napisałem że przeszedłem sam wątek główny bez bawienia się w poboczne misje czy jakieś tam głupie achivementy - a 16h jak na samą fabułę to jak na dzisiejsze czasy dosyć długa gra - bo zobacz taki Medal of Honor - 4h, Call of Duty - 5h, AC 2 - 10h, więc mi tu nie mów że ME 2 jest krótką grą :)

9. AlexUnder

AlexUnder Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam takie pytanko czy surowce można tylko pozyskiwac po przez skanowanie planet , czy mozna je gdzies kupic ?

Wczytywanie...

Poleć forum