1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Effect 2 Bez ofiar

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez clinic121, Listopad 9, 2010.

1. clinic121

clinic121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Anglia
    Mam pytanie czy żeby przejść Mass Effect 2 bez ofiar musisz mieć lojalność u wszystkich bo nie ważne ile razy próbuje to zawsze mi ginie Tali (u niej nie mam lojalności).

2. Lotnik421 Xbox One

3. robgrab

robgrab Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, trzeba miec lojalnosc wszystkich czlonkow zespolu. (pewnie nie zrobiles jak prosila tali i na procesie powiedziales ze to jej ojciec byl winny katastrofie :) )

4. leonheart

leonheart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie każ jej nic robić to powinna przeżyć. U mnie padła Jack ;P

5. Duster1

Duster1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jedna z osób , może nie mieć lojalności i i tak przeżyć , są to legion, tali, miranda i jack. Mi umarła Miranda w końcowym filmiku , bo miałem za mało paragona , jak się kłóciła z Jack. Wyczytałem potem w poradniku , że w na walkę z bosem mam wybrać osobę , której stronę trzymałem , w tym przypadku Jack.

Wczytywanie...

Poleć forum