1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

mass effect 2 dlc zagraniczne na polskiej wersji gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krzemien25, Grudzień 8, 2013.

1. krzemien25

krzemien25 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ok witam wszystkich testem tu nowy a więc sory jeśli temat już jest albo jest w innym dziale niż powinien ale mam pytanie do bardziej doświadczonych o siebie a mianowicie dotyczy ono dlc do gry mass effect 2 mam zamiar kupić polską wersie językową ów gry z dubblingiem mimo iż angielski rozumiem bardzo dobrze to jak w grach słyszę rodziny język to gra mi się jakoś milej nie mniej niektóre dlc do tego tytuły nie są dostępne dla pl języka chodzi mi o przybycie i Shadow Broker przynajmniej na pc a iest to spowodowane tym że nie ma w nich dubblingu pl
    tu daje link z lista dlc | BioWare Social Network
    i tu jest sedno pytania cz jak wgram na xboxsa 360 z rgh te 2 dlc na pl wersji językowej to będą one działać dodam iż człowiek od którego kupiłem drugiego xklocka właśnie z rgh pisał mi że miał dragon age pl z dodatkami ang i niby mu chodziło no ale wiadomo niby studia te same ale wolę się spytać może ktoś z was w to grał i zna odp był bym wdzięczny za info

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Będzie działać.
    PS. Po co chcesz kupować grę, jeżeli masz RGH? :)

4. krzemien25

krzemien25 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ogólnie są 2 powody pierwszy to mój internet play i to że w miejscu w krytym mieszkam jest bardzo słaby zasięg i jak bym chciał ściągnąć 16 gb z neta to bym ściągał coś ok 4 dni bez przerywania pracy kompa a więc trochę kicha a po drugie na allegro jest w cenie ok 30 zł z przesyłką a więc niedużo i nerwy zaoszczędzone no ale skoro piszecie że pójdzie to dlc nie odpuszczę i z neta zassam

Wczytywanie...

Poleć forum