1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Effect 2 DLC

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jerzolso, Styczeń 3, 2011.

1. jerzolso

jerzolso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    dzisiaj kupiłem sobie ME2 i mam pytanie czy będe mógł ściągać dodatki do niego z polskiego konta?? bo ostatnio coś było że nie można żadnych ściągać a jeden nie działa nawet z polską wersją gry??

2. Lotnik421 Xbox One

3. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niestety, nie ma możliwości aby ściągnąć dodatki do ME2 korzystając z polskiego konta, oficjalne stanowisko dewelopera:
    Źródło: Polygamia.pl

Oczywiście korzystając z konta na USA, UK czy inny "kompatybilny" kraj, możesz ściągnąć i bez problemów będą działać (wyjątkiem jest LoSB, który faktycznie nie działa z polską wersją).

4. MaverickPL

MaverickPL Guest

Na polskim Live maja pojawic sie niedlugo. Tak zgodnie twierdzi MS i EA. Niestety ani jedni ani drudzy nie byli w stanie okreslic dokladnie kiedy to bedzie.

5. jerzolso

jerzolso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    czyli jak mam 2 konta jedno na PL a drugie na UK to na tym drugim koncie mogę ściągnąć dodatki bo kiedyś słyszałem że można ściągać dodatki z jednego konta a będą działały na wszystkich to tej konsoli na którą zostały ściągnięte?

chyba że załatwi się angielską wersje ME 2 to wtedy będzie dostępny każdy dodatek?

6. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Nie wiem, chyba nie, chociaż może...
    2. Nie, dodatków do ME2 nie ma na polskim XBL, nieważna jaka wersja językowa, Polacy są niekompatybilni czy coś tam...

7. jerzolso

jerzolso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    dodatki do ME 2 jednak można ściągać z zagranicznego konta, jak się ściągną to dam znać czy działają

8. MaverickPL

MaverickPL Guest

A grales moze w ME1 i sciagales do niego dodatki? Ciekawi mnie czy Pinnacle Station dziala z polska wersja ME1. Niestety, ani EA, ani Cd-Projekt, ani Microfost (ktory wydal moja wersje gry) nie byli w stanie mi tego powiedziec :) Aktualnie sprawdzaja czy sie da :D

9. jerzolso

jerzolso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Pinnacle Station podobno działa tylko z angielską wersją, przynajmniej tak pisze na Xbox LIVE i nie ściągałem :) tylko Bring Down the Sky działa z ME PL

10. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    DLC są kompatybilne z Polską wersją gry...

Wczytywanie...

Poleć forum