1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Effect 2 ENG(GOD) nie widzi żadnego DLC - 250gb, RGH, najnowszy FSD - pełny opis

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lotnybartek, Marzec 6, 2012.

1. lotnybartek

lotnybartek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    nowy sącz
    SOLVED. DLC folder name too short ;-)

Witam

Sprawa wygląda następująco. 3 tygodnie temu ściągnąłem sobie Mass Effect 2 wersję angielską, przekonwertowałem ją na format GOD i wrzuciłem do katalogu:

Content\0000000000000000\454108CE\00007000 - gra znajduje się w tym katalogu.

Następnie ściągnąłem TU dla mojej wersji gry (6EE5A52F - to moje mediaID) i umieściłem je w folderze cache. Następnie wszedłem w FSD, nacisnąłem Y, pokaż TU i aktywowałem to najnowsze. W kolejnym kroku przetransferowałem wszystkie DLC dla tej gry (odblokowane) do folderu:

Content\0000000000000000\454108CE\00000002\

i zacząłem grać. Wszystko fajnie, ładnie pięknie, ale wczoraj, gdy po 51 godzinach gry przeszedłem ją, zorientowałem się, że nie mam żadnego DLC aktywnego. Na przykład, nie otrzymałem żadnej nowej wiadomości na mój prywatny terminal na Normandii, nie mam żadnych dodatkowych zbroi, broni itd a zapewniam, że grę przeszedłem wzdłuż i wszerz, byłem na każdej planecie, zbadałem dokładnie wszystko. Wiem z innych forów, że DLC w ME2 ukazują się jako nowe wiadomości w prywatnym terminalu Sheparda na Normandii. Tak więc - ja takich wiadomości nie mam.

Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego moje DLC nie są aktywne, a przecież są w odpowiednim folderze, najnowsze TU jest zainstalowane...

Wczoraj skasowałem folder z DLC, uruchomiłem grę, wyszedłem z niej, wgrałem DLC ponownie ale nadal nie mam żadnej wiadomości na terminalu - czyli DLC nadal nieaktywne.

Generalnie struktura plików i gry wygląda tak:

Content\0000000000000000\454108CE\00007000 - tutaj jest gra w formacie GOD
    Content\0000000000000000\454108CE\00000002 - tutaj są odblokowane DLC

Czy ktoś byłby w stanie mi pomóc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. szymi360

szymi360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ck
    witam ja mam problem z DLC pod mass effect2 w dodatku Overlord w trakcie gry wywala mi komunikat ze płyta nie czytelna i zeby ja przetrzec szmatka? o co kaman? zassałem to DLC z miejsca gdzie zassałem pierwszy raz i rozpakowałemi na nowo po raz drugi wrzuciłem i ten sam bląd w tym samym miejscu gry. WTF? (mam konsole RGH dodatek wrzucilem we wlasciwy katalog itd i jeden z dodatkow skonczyłem nawet)

Wczytywanie...

Poleć forum