Mass Effect 2 - Infiltrator

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik

BioWare kontynuuje prezentowanie kolejnych klas postaci z Mass Effect 2. Dzisiaj Christina Norman opowiada nam o Infiltratorze, który świetnie posługuje się karabinami snajperskimi i dysponuje technologią pozwalającą na chwilę stać się niewidzialnym dla przeciwników. Poniżej 1 filmiku czeka natomiast pełny film animowany o nowych przygodach komandora Sheparda. Premiera gry w pełnej polskiej wersji językowej 29 stycznia.

[youtube]hTEgawkEKz4[/youtube]

[youtube]Ib4xvwc16mM[/youtube]

Źródło: Mass Effect 2 - Infiltrator | Aktualności
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Dobra sprawa, stać się niewidzialnym i oddać strzał ze snajperki - wtedy przeciwnik nie zlokalizuje nas:D
 

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Im więcej materiałów filmowych na temat Mass Effect 2 tym bardziej nie mogę się jej już doczekać.
 

HarryOnALeash

Użytkownik
Użytkownik
ten cinematic trailer normalnie mnie rozwalił-szczególnie taka dziwna moc tego kroganina (zapomniałem jak ma na imię) - idzie sobie beztrosko i rozwala oraz rozmiary tamtego statku na końcu. Jeśli zrobią to samo z jedynką jak Ubisoft zrobił z Assassin's Creed 2 to nie muszę się obawiać gry :D
 

macmus

Użytkownik
Użytkownik
to jest ostatnia gra, która jeszcze trzyma mnie przy xboxie. Reszta to już same szmiry będą.
 

xman

Banned
no ladnie ladnie czekam z niecierpliwoscia, pierwsza czesc przeszedlem na pc i oceniam ja 9/10 ;p
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Im więcej materiałów filmowych na temat Mass Effect 2 tym bardziej nie mogę się jej już doczekać.
W pełni się zgadzam, karmią nas tymi trailerami i tylko smaka większego robią:D

Kolejna klasa postaci którą z chęcią zagram:D
 

msqPL

Użytkownik
Użytkownik
jedynka mnie zawiodła nie podobają mi się te klimaty
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom