1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

mass effect 2 klasa postaci

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez memeczyslaw, Luty 19, 2010.

1. memeczyslaw

memeczyslaw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    witam jaka klase postaci polecacie, jaka gracie? ktora klasa jest taka pomiedzy wojownikiem a magiem? ;D chcialbym pobawic sie mocą ale tez postrzelac, jaka klasa jest najbardziej uniwersalna i waszym zdaniem najlepsza? dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    pomiędzy "wojownikiem" a "magiem" jak to nazwałeś jest klasa vanguard - szturmowiec. Naprawdę zaje$%sta klasa, sam nią gram i polecam, w jedynce można było mieć wątpliwości czy grać tą klasą, bo była taka średnia raczej, za to w dwójce wymiata, no i ta moc - szarża :)

4. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Vanguard-przeszedłem nim gre na "hardcore".

Bardzo kiepska klasa.Biotyczna szarża może i fajnie wygląda,ale jest prawie nieprzydatna przy wiekszej ilości wrogów.Dobra do dobijania resztek wroga-prawie z niej nie korzystałem.

Podpalające/zamrażajace pociski-po co rozwijac ta umiejeteność,skoro niektorzy czlonkowie druzyny(Garrus,Grunt) też maja podobne rzeczy i moga u calej druzyny auktywnic ww. rodzaj amunicji.

Pull(przyciaganie-nie wiem jak w polskiej wersji sie to nazywa).Absolutnie najlepsza umiejetnosc.Wylacza wroga(a pozniej nawet kilku) z walki wysylajac go w powietrze.Umiejetność wg mnie nr 1.

Shockwave-fala uderzeniowa rażaca wszystko na swojej drodze.Dobra rzecz,kiedy nie widzimy przeciwnika/keidy ejst kilku wrogow obok siebie. Umiejetność nr 2.

Vanguard może korzystac z pistoletow,shotgunow,pistoletow maszynowych.Pistolety sa w miare dobre,shotguny znacznie oslabiono wzgledem czesci pierwszej i sa dość kiepskie.Pistoelty maszynowe są bardzo dobre,szczegolnie przeciwko pancerza wrogow-ale dosc pozno znajduje sie pierwszy.

W grze po pewnym czasie bedziemy mogli sobie wybrac dodatkowa specjalizacje w broni-bedziemy mogli korzysatc m.in z karabinow szturmowych.Ja tak zrobilem-od tej pory gra stała sie banalna.

Koncowa rada-wybierz z tych dwoch klas Adepta.Bedzie mogł korzystać z pistoletow maszynowych(a pozniej jesli zechcesz karabinow szturmowych),i dodatkowo bedziesz posiadał m.in moc WARP-bardzo skuteczna przeciwko zdrowiu,pancerza,bariera biotyczna.Cholernie przydatna rzecz.

Fragmenty "strzelane"będą identyczne jak u Vanguarda.

5. memeczyslaw

memeczyslaw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    wybralem wkoncu strażnika mam nadzieje, ze to dobry wybor

6. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    co kto woli misiek8, mi się naprawdę grało dobrze szturmowcem:) szarża była przydatna i wykańczanie po niej shotgunem(ulepszony na maxa z amunicją zapalającą) - miodzio - naprawdę często używałem:) elementy strzelane nie są takie jak u adepta, bo adept nie może mieć właśnie shotguna!:) inne klasy mi nie podchodziły :p szturmowiec rządzi :)

Wczytywanie...

Poleć forum