1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass.Effect.2.PAL.PL.XBOX360-GameRT

Temat na forum 'ISO' rozpoczęty przez kuab91, Styczeń 31, 2010.

1. kuab91

kuab91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Siema mam pytanie czy granie offline w ME2 i po skończeniu gry wyjęcie płyty restart konsolki podłączenie do xbl w celu aktualizacji gamercard na Ixtrem LT grozi banem. Dodaje Wykaz z abgx :

2. Lotnik421 Xbox One

3. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Lol :confused: Nie ma znaczenia jaki posiadasz iXtreme. LT w tym przypadku tylko zmniejsza ryzyko zbanowania konsoli, ale nie daje 100% pewności. Bana możesz dostać dziś, za tydzień, miesiąc lub na koniec roku. Jedno jest tylko pewne, prędzej czy później go dostaniesz. Nikt Ci nie odpowie na pytanie czy grając offline, a później łącząc się nie dostaniesz bana, jedno słowo - loteria.

Co do ME2, który posiadasz to gra ma buga, robiona jest kreonem i nie posiada SSv2. Zalecane jest nie granie w tego release będąc zalogowanym do Live - bo tutaj śmierdzi banem z miejsca. Tak to jest jak gimbusy się biorą za ripowanie ehh...

4. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja wyznaje zasade:
    masz przerobiona konsole nie graj ON LINE
    chcesz pograc ON LINE kupuj orginaly

kuab91 jak niechcesz bana to nie lacz sie z LIVE jak masz przerobke

PS
    Ja on line nie gram wiec ten bug mi nie przeszkadza

5. kuab91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Sącz
    I tak nie da rade w ME2 grac przez neta wiec raczej bana nie da rade z to dostać a jak widać m$ nie banuje na razie konsol , wiec zapiski z pamięci NAND powinny się usunąć do czasu banów więc gra raczej bezpieczna ;)

6. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Przecież ta wersja ma Kreon Bug, tak więc ryzyko bana jest mocno podwyższone. Czekam na scenę...

7. D4Ru73K

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Microsoft nie banuje, ale codziennie sobie flaguje. LT jest niby bezpieczny, ale to kwestia jeszcze 2-3 tygodni i się skończy zabawa. Tam idioci nie pracują i z chwilą publicznej premiery LT, Microsoft po prostu zaczął sprawdzać linijka po linijce, znak po znaku kod LT. Długo im to nie zajmie, wypuszczą aktualizacje, zadowoleni ludzie ją pobiorą, a konsola zacznie porównywać ponownie FW i flagować konsole do czasu wielkiej premiery/listopada lub banować z miejsca. Zasada jest prosta, masz iXtreme = prędzej czy później dostaniesz bana.

Najłatwiejszym wyjściem jest po prostu posiadać co tam chcecie Elite/Premium przerobiony i naprawdę poświęcić trochę grosza na nieprzerobionego Arcade. Wtedy lata Wam wszystko, nieważny jest numerek flasha, nieważne wave, patche, active iso, SS, ABGX, bany i wszystkie inne ****rela. Druga konsola dla świętego spokoju to nie taki duży wydatek, aż 2 gry :p

8. dawid.g99

dawid.g99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Siema mam pytanie ,mianowicie jak ściągnę tą grę (ona jest na 2 DVD,mam Ix 1.5) to muszę przerobić oba obrazy do wave2 żeby poszło??

9. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Tak, ta gra ma wave6 więc Ci nie podejdzie bez patchowania.

10. jonny2003

jonny2003 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Chyba najgorsza możliwa opcja, kupować drugą konsolę, żeby MS sobie wyniki nabijał dzięki banowaniu. Jak chce grać online to najlepiej PS3 bo jak już musi grać na oryginałach to przynajmniej bezpłatne online. A MS-owi żeby się właśnie w ten sposób odbiło ich banowanie(strata użytkowników LIVEa i koniec nowych abonamentów). Zresztą większość chyba tak zrobiła bo PS3 coraz lepiej się sprzedaje, a MS robi głupie akcje zamiast odpuścić se te bany.

11. kuab91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Grałem dziś na już w tego ME2 po skończeniu gry wyjąłem płytkę i uruchomiłem ponownie konsolkę po czym podpiąłem ją do netu i zalogowałem się na kont i git wszystko śmiga jeszcze w cod mw przez neta pograłem :).

Tak przy okazji o co chodzi z tym : game privacy settings enabled ,które od czasu do czasu pojawia się na GamerCard ?

12. D4Ru73K

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    W teorii wszystko jest ok i możesz spać spokojnie na LT. Przy pierwszym lepszym update dasha może już się zacząć flagowanie konsol z LT, a później tylko astalavista babe :D

13. kuab91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Na offline jest dobra gram i wszystko jest ok !

Powie mi ktoś o co chodzi z tym : game privacy settings enabled

Poleć forum