1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Effect 2 porównanie graficzne PS3 vs X360

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jechu, Grudzień 16, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Jako że Mass Effect 2 wychodzi na ps3 są już porównania graficzne gry na konsole.
    Wg mnie inni developerzy powinni brać przykład z Bioware i wydawać gry dopracowane (nawet rok później) niż marne porty np Black Ops.

Touring the Normandy: X360/PS3 Comparison Video - PS3 - IGN

Meeting Jacob: X360/PS3 Comparison Video - PS3 - IGN

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebol12

sebol12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Planeta Ziemia
    No tak, widać że wersja na PS3 wygląda trochę lepiej. Jednak pomimo, że mam wszystkie dodatki na X360, to może warto byłoby osobiście sprawdzić tę wersje ze względu na prolog.

4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    No nieźle, ale chyba jednak wolałbym zobaczyć różnice na screenach.

5. DjKwaku

DjKwaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Piekary
    jezeli chodzi o 1 filmik to faktycznie na Ps3 wyglada lepiej .... ale czy mi sie wydaje czy dosc czesto tam grafika szarpie ?
    2 filmik juz praktycznie ta sama grafa.

tylko jak by nie patrzec gra zostala wydana rok pozniej ... a w grach to szmat czasu wiec nie ma co sie dziwic ze cos moze lepiej wygladac :)

6. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Śmiech na sali...
    gdzie tutaj jakieś większe różnice? To że światełka są lepiej dopracowane i nieco szczegóły?
    W ME2 grafika była bardzo przyjemna a zresztą w takich grach chodzi o porządną fabułe a nie głupią grafike...
    I że niby na takie "mini" poprawki miałbym czekać rok? .... zdecydowanie wolę zagrać w mniej "odpicowaną" wersje rok wcześniej...
    W dodatku widać, że ktoś inteligentny nagrywał to porównanie Sheparda w 2 różnych strojach ^^

7. jolziomxd

jolziomxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ME1 zaden glupi komiks nie zastapi, faktycznie to fajna opcja gdy zaczyna sie od 2, ale majac xboxa nie zagrac w me1 to grzech. a gdy znasz gre komiks ci nie potrzebny.

8. mad_d2

mad_d2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Jak ja nie lubie takich porównań. Jak mozna porównywać grę która wychodzi rok później na innym porcie? Normalne ze bedzie lepiej wygladała i bedą poprawione pewne kwestie. Jak dla mnie nie maja sensu porównania gier które nie wychodzą w tym samym czasie, ale to tylko moje zdanie

9. KamiLKR7

KamiLKR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Na ps3 jest jaśniej i nic po za tym

10. Fannadil

Fannadil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    jak dla mnie na x360 obraz jest troche bardziej blady, ale takie porownanie faktycznie nie ma sensu

11. sebol12

sebol12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Planeta Ziemia
    Nie miałem na myśli zakupu ME2 na PS3, tylko o możliwości sprawdzenia. A jeśli chodzi o ME1 to podejrzewam, że jak ja w to grałem, to nie wiedziałeś że jest w ogóle taka gra.

12. Tauosu

Tauosu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Szczerze ? Nie wydaje mi się żeby te porównanie było zbyt wiarygodne -> gdzie informacja o TV ? Gdzie info o ustawieniach ? Jakie były ? auto na HDMI, użytkownika, automatyczny ? brak danych, gdzie plik źródłowy ? gdzie info o kompresji ? gdzie info o obrazie wejściowym i jego parametrach ? Gdzie skriny w 100% powiększeniu ?

Takie porównanie jak tu można spreparować bardzo łatwo, dla przykładu na filmiku nr 2 ewidentnie widać że kontrast poszybował w kosmos, a czerń jest nienaturalnie czarna.

Kiedyś jak jeszcze PS3 wchodziło i była walka o rynek to jakiś serwis - nie pamiętam jaki - wydał porównanie z baaaaardzo dokładnymi danymi i wtedy było widać różnice - jak dobrze pamiętam był w tym porównaniu DMC4, było widać różnicę na korzyść PS3 ale głównie w obliczeniach np: poszczególnych wektorów włosów, nic co by mogło mieć wpływ na całkowitą rozgrywkę czy całkowity wygląd gry.

13. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Lens of Truth ť Head2Head : Just telling the truth

to ten portal :D

14. Gears6542

Gears6542 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Grafika minimalnie lepsza na ps3 ale za to widać tam spadek FPS :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum