Mass Effect 2-- Problem z inportem postaci

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Mam taki problem, przeszedłem pierwszą część ME, dzisiaj odpalam 2, chcę zaimportować swoja postać (50 lvl).
Wszystko idzie dobrze, postać wykrywa, wczytuję i jak już ma przejść do ekranu wyboru poziomu trudności itd. to wyskakuje komunikat: "Nastąpiła zmiana logowania. Wyloguj się z profilu gracza, aby kontynuować"
I tak jest za każdym razem, pierwszą część ukończyłem i nie rozpoczynałem nowej gry tylko od razu sięgnąłem po 2.
W czym tkwi problem?

Gry są oryginalne, nowe.

----
edit:
problem rozwiązany,
uruchomiłem jeszcze raz ME1 rozpocząłem nową karierę dotychczasową postacią, zrobiłem zapis zaraz po wylądowaniu na pierwsza planetę. Następnie uruchomiłem ME2 i postać z 50 lvl została poprawnie zaimportowana.
 

maciekzeus

Świeżak
Świeżak
Właśnie głowiłem się jak pozbyć się tego samego problemu, aż znalazłem Twój wątek . Zaraz wypróbuje :)
 

strutter

Świeżak
Świeżak
Witam
Szukałem i nie znalazłem nic podobnego do mojego pytania.
Otóż zastanawiam się czy istnieje możliwość do pobrania z internetu zapisów gry z ME1 i ME2 na xboxa bądz pc tak aby przenieść je na pendrive lub czyms podobnym i zapisanie ich na stanie pamieci ?
Miałem awarje i straciłem zapisy z dwóch poprzednich cześci, a chciałbym zaopatrzyć sie w ME3 a nie mam na tyle czasu aby ponownie przechodzić poprzednie odsłony tej serii
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
Ponoć da się tak zrobić z tego co kiedyś czytałem

Tchnięte z SGS GT-I9000
 

strutter

Świeżak
Świeżak
A mógłbyś podać jakiegoś linka do instrukcji ? Albo skąd można pobrać zapisy z xboxa w sieci ;) ?
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
A mógłbyś podać jakiegoś linka do instrukcji ? Albo skąd można pobrać zapisy z xboxa w sieci ;) ?
Nie pamiętam: /

Tchnięte z SGS GT-I9000
 

Do góry Bottom