1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Effect 2 problem z przeniesieniem save z Mass Effect 1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Plaski10, Sierpień 8, 2015.

1. Plaski10

Plaski10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Chcę zagrać w ME2 z wyborami podjętymi z części pierwszej czyli ME 1.
    Próbuję czterech rozwiązań i porażka:
    1. Save z części pierwszej mam na karcie pamięci. Odpalam grę ME2, w menu startowym wchodzę w "Import postaci z ME1", wyświetla się plansza z takim żółtym "tribalem" i konsola przestaje czytać płytę i nic się nie dzieje...
    2. Kopiuję Save z części pierwszej z karty pamięci na dysk twardy. Odpalam grę ME2, w menu startowym wchodzę w "Import postaci z ME1", wyświetla się plansza z takim żółtym "tribalem" i konsola przestaje czytać płytę i nic się nie dzieje...
    3. Odłączam kartę pamięci i mam save tylko na dysku twardym. Odpalam grę ME2, w menu startowym wchodzę w "Import postaci z ME1", wyświetla się plansza z takim żółtym "tribalem" i konsola przestaje czytać płytę i nic się nie dzieje...
    4. Tworzę nowy profil na dysku twardym gdzie są save (karta pamięci odłączona) i to samo czyli .Odpalam grę ME2, w menu startowym wchodzę w "Import postaci z ME1", wyświetla się plansza z takim żółtym "tribalem" i konsola przestaje czytać płytę i nic się nie dzieje...
    Czy ktoś może mi pomóc? Może ktoś miał taką sytuację i sobie poradził? Na pewno ktoś przeszedł ME2 z wyborami z ME1
    Gra ME1 i ME2 oczywiście na XBOX360 i oczywiście w języku PL

Wczytywanie...

Poleć forum