1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Effect 2- Problemy

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez wujekbill, Styczeń 30, 2010.

1. wujekbill

wujekbill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kruszwica
    Wypisujmy w tym temacie swoje problemy z Mass Effect 2.

Może ja zacznę:

Jak dodać do swojego squadu Krogana ? Wykonałem już tą misję, gdzie trzeba na tą jego planetę polecieć, ale nadal nie mam go w drużynie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. B0rsuK

B0rsuK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co pamiętam to musisz zjechać windą na najniższy poziom i skręcić w lewo, tam trzeba otworzyć kapsułę w której go przynieśli na pokład.

4. Wheelman

Wheelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Korzystajac z activate.iso nie ma zdanych problemow w czasie gdy trzeba zmienic plyte?

5. Lord Ez_pot

Lord Ez_pot Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pawłowice
    Sam sprawdzałem jak jeszcze miałem 1.60 - jak się poprosi o płytę nr 2, włóż najpierw active.iso, poczekaj aż wyświetli ci się komunikat informujący o błędności płyty. Następnie włóż płytę nr 2 i wszystko bez problemy załapie :)

6. tosh92

tosh92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A Ja Mam Taki Fajny Problem Na Samym Poczatku Gry ;] chodzi o to ze gdy juz tam statek wybuchl oni mnie ozywiaja i gdy pokazuje wczytywanie to mi sie automatycznie zawiesza konsola ... jest mi ktos wstanie pomóc ? :D

7. tosh92

tosh92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    juz nie aktualne poszlo za 3 razem ^^

8. Galba

Galba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam problem na ilium:( gdy wchodze w jakiś sklep np z bronią. konsola mi się wiesza:/ jakieś rady?

9. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    wgraj na dysk. albo najlepiej kup oryginał.
    jesli gra jest oryginalna odda ją na gwarancję to ci wymienią

10. Galba

Galba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    no włąśnie mam na dysku oby 2 płyty

11. miet

miet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam problem z importem save'ow z Mass Effect 1. Otóż kiedy klikam w tę opcję wyskakuje zielony komunikat "Plik z misjami poprawny" (jakos tak), a pod nim w ramce "Nie znaleziono danych postaci". WTF ? Czemu nie mogę grać dalej swoim save'em ? Czy jest jakis problem w tym, ze grając w Mass Effect 1 nie zmienilem wyglądu i imienia bohatera (gralem na domsylnym) ? Przeglądałem savy z Mass Effecta 1 z poziomu konsoli i byly tam 3 pliki save gry i save profilu. Takze o co w tym chodzi ?

12. MLODYpl

MLODYpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Amsterdam
    Mam problem z misją Akta: Skazaniec -> Odszukaj Jack
    Jestem przed wejsciem do czyśca (po raz drugi) i nie moge ze straznikiem zamienic slowa ani nic zrobić macie jakieś opcje ?

13. amon1302

amon1302 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam taki problem: kiedy chcę odwiedzić Cytadelę przy cut scence ( kiedy widzimy jak Normandia dokuje) konsola wywala komunikat: wyczyść płytę ściereczką lub uruchom konsole ponownie. za każdym razem to samo. O co kaman?

14. jajosnack

jajosnack Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    A próbowałeś nagrać płytkę drugi raz???

Jak mi tak wyskoczyło mniej więcej pod koniec Fable 2 to nagrałem drugi raz i podziałało.

15. kKuba0

kKuba0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam problem przy misji dla Samanthy, gdy mam poderwać Morinth co trzeba wybierać w polskiej wersji ( dialogi )? Bo próbowałem chyba już wszystkiego i zawsze mnie zlewa. :/

16. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Jak to co trzeba wybierać w polskiej wersji?!To samo co w angielskiej.I w ME2 nie ma żadnej Samanthy-Samara co najwyżej.

Samara podaje Ci profil psychologiczny swojej corki,wczesniej prowadziles sledztwo i powinienes wiedziec co Morinth preferuje,posluchaj audiopamietnika ostatniej ofiary i juz bedziesz wiedział,nawet w barze jest pewien gość co Ci o niej opowie.Chyba,że nie znamy angielskeigo no to coz...

A niech strace...mam dobry dzień.

Morinth interesuje sie muzyka i sztuka,artystami,lubi osoby zdecydowane i pewne siebie.Agresywne,ale kiedy to konieczne.Sprowokuj bojke z Turianinami,ale zeby oni zaatakowali Ciebie.Wtedy zagada do Ciebie.Mow o pdrozach,o kosmosie,o walce i zabijaniu.Nie o domu itp.Badz "macho".Wspominaj,ze lubisz zespoł...jakiś na "B"-jeden gość w barze szuka biletow na ich koncert,to ten Morinth lubi.

17. tyra96

tyra96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Błaszki
    Mam niekiedy ten sam problem w większości pomaga mi wciśniecie przycisku Xbox Guide to jest takie kółko logo xbox (zaraz przed wywaleniem z gry) i jak wciśniesz przeglądaj coś np Achievements i powinno przejść dalej. Niekiedy to nie działa

Pomogłem kliknij Dziękuje

18. ciajus

ciajus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Szukałem odpowiedzi na swoje pytanie, ale nic nie znalazłem (od razu mówię, że potrafię korzystać z wyszukiwarki ;P ale spędziłem nad tym trochę czasu i nic). Mianowice pytanie do posiadaczy oryginalnych wersji Mass Effect 2 z polskim dubbingiem. Czy pomimo braku polskiego XBL dodatki dostępne w Sieci Cerberus działają z polską wersją gry i czy bez problemu można je ściągać? Oraz drugie pytanko, myślę nad kupnem używanej bo nówki jeszcze za drogie są, czy ktoś wie gdzie ewentualnie (jeśli sieć Cerberus w Polsce działa) można wykupić sam kod do SC??

19. xanon21

xanon21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam problem.Otóz gram w ME 2 na monitorze podłączonym kablem VGA do Xboxa 360.I otóz w grze sa na skrzyniach ,postaciach ząbkowate krawędzie nie ma gładkich.Czy to jest wina monitora czy eglemplarzu gry?Przy innych grach takiego problemu nie mam.

20. tyra96

tyra96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Błaszki
    Wydaje mi się że to kabel. Masz big ben, oryginalny czy zwykły (podróbkę)

21. ciajus

ciajus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Wracając do swojego wcześniejszego posta, wiem już jak wykupić dostęp do sieci Cerberus poprzez XBL, ale czy mógłby ktoś potwierdzić czy działa ona z polską wersją gry? Nie chcę się wkopać tak jak z Assasin Creed 2, gdzie dodatki do polskiej wersji nie działają.

Wczytywanie...

Poleć forum