1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Effect 2 Pytanka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fenen, Czerwiec 25, 2010.

1. Fenen

Fenen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdnica / Boon
    Siemka :) Gram w mass effect i jestem w 2misji jak juz sie spotkałem z człowiekiem iluzją i rozdzieliłem sie z tamtą grupą na planecie i musze wysłać swojich z grupy w wyznaczone miejsca (takie strzałki) ale niewiem jak to zrobic :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. vitos255

vitos255 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hmm najlepiej zdobądź ich zaufanie pogadaj z nimi i zobaczysz do czego się nadają :)
    Albo w Google jest multum o tym tematów ;)

4. ciajus

ciajus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Jeśli chodzi Ci o wydawanie komend żeby chowali się za przeszkodami itp, to D-Pad'em w lewo i prawo wysyłasz na zaznaczone miejsca, w dół przywołujesz ich do siebie. Jeśli nie o to Ci chodzi to lepiej sprecyzuj pytanie...

5. Fenen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdnica / Boon
    Bo ja musze stanac na przeciwko drzwi a ich wyslac po bokach (tam sa szczalki) i niewiem jak to zrobic:/

6. ciajus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    No to wyżej Ci napisałem jak wydawać komendy drużynie... D-pad czyli krzyżak... na dole ekranu zawsze masz pod poziomem pancerza twarze drużyny, lewą osobę obslugujesz w lewo na krzyżaku, prawą w prawo na krzyżaku... nie umiem tego bardziej łopatologicznie wytłumaczyć.. dasz sobie radę:p

7. Fenen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdnica / Boon
    Ok Dziekuje :) Pomogłeś :p właśnie zapomniałem te ten krzyżak tam jest ^^ ale już sobie poradziłem i przejmuje 1 do załogi ^^

8. michal9o90

michal9o90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    wow LOL dopiero w ME2 grasz, aaaaaaaaa sorry od niedawna konsolka, no to brawka podziwiam podziwiam :) i gratuluję, ja też właśnie niedawno przerzuciłem się na oryginalną konsolę, bo zależy mi na xbox live i dodatkach, a swoją drogą tak zapytam, chociaż domyślam się odpowiedzi i jako wielki fan ME będę oburzony grałeś w me1?

CHyba nie skoro masz konsole od niedawna, chyba że na PC, ale wiesz że nie ma sensu zaczynać me2 bez savow z me1? Dla mnie osobiście to jak zniewaga dla tej gry, ponieważ savy mają ogromny wpływ na fabułę, a grając od ME2 nie uświadczysz głownej fabuły jaką zakładają twórcy dla gracza kroczącego ściężką prawości.

9. sebol12

sebol12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Planeta Ziemia
    Co do savów z ME to się zastanów dobrze co piszesz bo chyba nie przechdziłeś ME2 bez savów z jedynki. Oprócz kilku statystyk nic nie ulega zmianie w fabule.

10. michal9o90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    savy mają orgomny wpływa na fabułę, granie w me2 bez nich to strata czasu, z savami, mogę uratować radę, wrexa którego spotykamy w grze, plus możemy wybrać kto przeżyje kaidan alenko czy Ashli williams w przeciwnym wypadku los ich jest narzucony, plus raknii, które wyślą do nas wiadomość podczas gry, nie mówiąc już o dziesiątkach maili do sheparda od osób którym pomogliśmy w me1, a nawet dwie spotykamy na omedze z czego byłem bardzo zdzwiony i zadowolony, że zadbali o szczegółowość podjętych decyzji.

11. ciajus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Zgadza się, jednak to co wymieniłeś to tylko małe wątki poboczne... Główna fabuła jest taka sama bez względu na to czy przeszedłeś 1 część czy nie. Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.. Rozumiem twój entuzjazm i zachwyt tytułem, jednak nie mieszaj głównej fabuły gry z wątkami pobocznymi które tak naprawdę oprócz kilku dodatkowych kwestii czy przypadkowo spotkanych osób nie wnoszą nic..

12. michal9o90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    heh nie mieszam, jesli ty postrzegasz me kazdą część odzielnie to twój problem, coś takiego jak to, ze uratowałem raknii czy wrexa lub radę, to jest ogromna zmiana w fabule i jest są to bardzo ważne zmiany, które będą miały najprawdopodobniej ogromne odbicie w me3, chociażby wnioskując to z treści wiadomości od królowej raknii, więc niestety nikogo nie wprowadzam w błąd, me nie jest jedną grą a trylogia i tylko w ten sposób trzeba na nią patrzeć.

Jeszcze wspomnicie moja słowa po wydaniu ME3, kiedy się okaże, że jednak przyda się przejść wszystko od początku.

Wczytywanie...

Poleć forum