1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass effect 2 Romans Pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krystom22, Lipiec 2, 2010.

1. krystom22

krystom22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    -----------
    Witam mam problem z grą Mass Effect 2 w wersji na Xboxa. Otóż nie mogę zrobić osiągnięcia Romantyzm - trzeba ukończyć romans przed ostatnią misją samobójczą. Podejmowałem kroki ku Tali, Jack i na końcu Mirandy, ale jakoś do tej pory nie udało mi się tego zrobić. z Jack robiłem wszystko, żeby z nią rozmawiać zdobyć jej lojalność lecz przy końcu gry mówi że musi się zastanowić i w rezultacie gucio wychodzi. Potem wziąłem się za Tali. Wszystko szło ładnie pięknie nawet doszło do rozmowy ze musi zdobyć jakieś antybiotyki czy coś tam, mówi że jak będzie gotowa to przyjdzie i też nic się nie dzieje. Gadałem z Mordinem tym lekarzem naszym dał nam tam parę wskazówek, miałem u siebie w kajucie niby te informacje ale nie mogłem nic z tym zrobić. W końcu zrobiłem ostatnie podejście do Mirandy. Rozmawiałem z nią często, zrobiłem misje lojalnościową, spotkała się z siostrą, nawet dałem Cerberusowi Legiona żeby była zadowolona a podczas kłótni z Jack wziąłem stronę Mirandy. Z Mordinem też o niej rozmawiałem i nic. Mówi że musi załatwić parę spraw z Cerberusem i przyjdzie jak znajdzie wolny czas.

Czy ktoś w ogóle ma pojęcie jak to zrobić ? Może ktoś napisać jak krok po kroku robił kogoś? i kiedy mu osiągniecie wskoczyło. Bo naprawdę po raz enty nie chce zaczynać gry..

Proszę o porady

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Ktoś do ciebie przyjdzie gdy wyruszysz na misje wtedy dopiero ktoś przychodzi .

Wczytywanie...

Poleć forum