1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Effect 2-Save game potrzebne jakieś 15-20%

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez korni93, Lipiec 23, 2010.

1. korni93

korni93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam naszła mnie chęć na przejście Mass Effect dwa ale nie tak dawno usunął mi sie profil i savy przepadły;/...ma ktoś może sav z początku gry?tak z 15-20% nie chcę mi się do nowa przechodzić bo początek nie jest jakoś bardzo wciągający prosiłbym o sava..ja go sobie przypiszę na swój profil.z gory dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartek1980

bartek1980 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    z chęcią Ci pomogę ale Ty musisz mi powiedzieć gdzie mogę znaleźć te savy w konsoli, nie przerobiona

4. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Wrzucasz save na pendrive potem z pena na dysk i wrzucasz na jakiś serwer :).

5. korni93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dokładnie masz na dysku savy wrzucasz na pena albo inną pamięć przenośną wyciągasz za pomocą programu USBXTAFGUI_v25 na pulpit .oczywiście wcześniej musisz mieć nowego Dasha który pozwala na kopiowanie plików z dysku na pena.pendriva formatujesz
    jak coś ot pytaj pomogę ci w tym i mam nadzieje że też mi pomożesz ;)

6. bartek1980

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    to ja poproszę punkt po punkcie, xboxa mam od tygodnia więc się nie znam, konsola jest nieprzerobiona.

7. korni93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a ile % masz tego sava??

dobra jedziemy..skoor konsola jest nowa masz pewnie nową akualizajce Dasha i możesz skonfigurować Pendriva..masz pendriva?włóż go więc do USB wiejść w ustawienia-pamięć i będziesz miał
    Pamięć Dysku
    i pamięć przenośna to będzie pendriva wchodzisz wyskakują ci opcje bierzesz konfiguruj sprzęt lub dostosuj(możesz wybrać sobie wtedy ile miejsca ma być dla PC a ile dla konsoli ) i czekasz.gdy sie to zrobi wejdź w dysk szukaj MAS EFFECT 2 wejdź i będziesz miał savy skopiuj ten właściwy i będzie do wyboru
    Dysk
    pamięć przenośna
    oczyiście dajesz na pamięc przenośna
    dalej ściągasz USBXTAFGUI_v25 choćby z tąd
    USBXTAFGUI_v25.rar

podłączasz pena do PC włączasz ten program i następująco u góry
    FILE-Open Drive i powinny się pojawić dwa foldery Cache i DADA
    twój sav będzie w data..kiedy otworzysz data pojawi ci się plik 00000000 itd potem numer twojego profili ,numer gry i będzie plik o wadze kilku mega..to będzie save
    bierzesz prawy wtedy Export i zapisujesz na pulpicie albo po prostu wyrzucasz na pulpit pociągnięciem myszki
    jak będziesz miał ten plik dajesz na jakieś serwer np ten
    Speedy Share - upload your files here
    dajesz wybierz plik czekasz gdy się skończy wyskoczy ci link do uploadu podajesz go mi :) pytaj w razie problemów

8. bartek1980

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    niestety przy próbie skopiowania pliku na pena pojawia się napis " Nie można przenieść elementu między urządzeniami pamięci masowej"

dodam, że z innych gier np savy się kopiują

9. korni93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tzn możesz przenosić z dysku na pena wszystkie rzeczy a savów nie? może wyjmij płytę z Mass Effect 2 spróbuj skonfigurować od nowa pena i przy wrzucaniu weź przenieś..nie ma opcji musi działać skoro możesz inne rzeczy przenosić ;)

10. korni93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    albo przenosisz ze złego profilu bo musisz z tego na którym jest save game .także spróbuj z innego profilu

11. bartek1980

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    tak jak już pisałem wcześniej, z innych gier save się kopiują na pena a z ME2 nie chcą...profil mam jeden, więc mimo szczerych chęci chyba nie mogę Ci pomóc,

12. korni93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ;/ ciekaw jestem czemu..wszystkie możesz a ME2 nie możesz .dziwna sprawa..no cóż dzięki za chęci.znajdzie się ktoś inny kto mi pomorze?

13. Sunday

Sunday Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sorry ale ja z mazowsza...

Wczytywanie...

Poleć forum