1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Effect 2 zakończenia (spoiler)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez adrian121, Luty 1, 2010.

1. adrian121

adrian121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Chciałbym, aby wszyscy którzy skończyli główny wątek w ME2, napisali zakończenie jakie ich spotkało i jak mniej więcej się zachowywali podczas rozrywki (praworządnie, egoistycznie). Proponuje jeszcze, aby pisać o tym czy udało się ocalić wszystkich członków załogi podczas misji samobójczej i o rolach jakie przydzieliliśmy poszczególnym członkom załogi.

Moje zakończenie:
    Sprzeciwiłem się Cerberusowi i wysadziłem bazę Zbieraczy(Collectors). Podczas efektownych wybuchów Normandia szybko uciekła w przestrzeń. Na animacji było też pokazane, że generał Zbieraczy w rzeczywistości był kierowany przez Żniwiarzy. Kolejna animacja pokazała, że Żniwiarze(Reapers) szykują zmasowany atak. Widać było setki ich statków. Będzie co robić w ME3.
    Podczas rozgrywki zachowywałem się raczej praworządnie, czasami tylko używałem dialogów egoistycznych. Wszyscy członkowie mojej drużyny byli lojalni, zakończyłem każdą misje poboczną związaną z załogą. Przez większość gry chodziłem z Mirandą i Jacobem.
    W bazie Zbieraczy do szybu wysłałem getha Legiona. Drugim oddziałem dowodziła Jack, potem Garrus. Thane'a posłałem ze znalezionymi członkami załogi, aby ich odprowadził na Normandię. Tarczą biotyczna broniła mnie Samara. W moim zespole podczas misji w bazie byli Jacob i Miranda. Niestety nie udało się wszystkim przeżyć. Zginął jedynie geth Legion, po tym jak zhackował drzwi, przy ich zamykaniu dostał kulę.

Czekam na historie innych:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ziombel86

ziombel86 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no ja mam identczyny problem z ginieciem. Zawsze mi ginie osoba ktora wysylam do szybu. Co zrobic aby przezyla?

4. Krakusek

Krakusek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wykonaj misje dające lojalność, wykup ulepszenie tarcz i dział statku. Potem wsadź Tali do rury a Garrusa do drugiego oddziału. Potem niech Miranda przewodzi drugiemu oddziałowi, Samara w polu biotycznym a Jacoba do eskortowania ludzi na statek. Do finalnej bitwy weź wedle uznania, ja wziąłem Tali i Mordina.

Kiedy będziesz brał drużynę do pola biotycznego, weź Grunta i Garrusa.

TYLKO W TAKI SPOSOB PRZEZYJA

5. adrian121

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    A jakie mieliście zakończenie? Identyczne jak ja?

6. przemek_gruby

przemek_gruby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz
    hej a mam takie pytanko czy shepard przeżyje bo mam do konca gry jeszcze daleko ale nie moge wytrzymać juz... by sie dowiedzieć...

7. doctorwho22

doctorwho22 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Krypton
    Ja trochę głupio poleciałem sobie. Na końcu przeżyli tylko Samara i Jacob.

8. adrian121

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Jest możliwe takie zakończenie, że Shephard nie przeżyje.YouTube - Mass Effect 2 End Game #3.
    Mógłbyś trochę więcej opisać o tym co robiłeś podczas gry?

9. nemek

nemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Ja wyslalem tali do szybu, jacoba z zaloga poslalem, samara bronila mnie biotycznie, szefem oddzialu byla miranda
    wszystkie misje lojalnosciowe zrobione, moj sklad to Legion + Thane
    wszyscy przezyli

10. KwieciuJr

KwieciuJr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    U mnie nie bylo tak kolorowo - nie wykonalem misji lojalnościowej tylko u Samary i Mirandy. Do szybu wyslalem Jacoba - niestety zostal zabity przy domykaniu uszkodzonych drzwi (dostal pociskiem prosto w głowę). Drugi oddział poprowadziła Miranda - przy przegropowaniu została zabita przez zbieraczy (krótka scena po zniszczeniu głównego bossa). Oprócz tego zginął jeszcze Legion - został wciągniety przez rój, gdy bariera biotyczna została zdjęta przez Samarę. Jako osobę, która miała uratować resztę załogi była Jack. Zamiast zniszczyć bazę zbieraczy, zostawiłem ją tak jak zaproponował mi Illussive Man i Garrus. Iluzja wydawał się bardzo ucieszony tym faktem..

11. matapa

matapa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko-Biała King City!!!
    u mnie zginal thane podczas ladowania na statku zbieraczy oraz doktorek podczas zamykania drzwi reszta przezyla rowniez mialem animacje przedstawiajaca wiele statkow zbieraczy, sprzeciwilem sie cerberusowi... a przespalem sie z miranda :D

12. adrian121

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    to akurat nie było trudne:DD.
    Wystarczyło co jakiś czas przychodzić do jej biura i pogadać.

13. mc55

mc55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hindenburg
    Ja już wypróbowałem kilka wariantów i nie udało mi się zakończyć tak aby wszyscy przezyli, najlepszy wynik to śmierć tylko jednej osoby - Garusa, w związku z tym mam pytania

Okazuje się że brakuje mi 2 albo 3 upgradów broni i zbori, ale nie mam już kredytów, misje wykonałem wszystkie, wszyscy lojalni z wyjatkiem Mirandy któa jest "normal" (ale przeżywa mimo to ostatnią misję).odryłem wszystkie planety i zrobiłem na nich wszystkie questy, surowców mam po kilkaset tyś (EZ ok 80 tyś), czy na tym etapie da się jeszcze jakoś zdobyć kredyty , albo już za późno i muszę zacząć drugi raz przechodzić ?

A kolejna kwestia to czy wie ktoś czy save z wersji angielskiej wczyta się na wersji PL ?

14. adrian121

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Wczyta się spokojnie, przynajmniej u mnie tak było.
    A z tymi kredytami to nie wiem, może da się jeszcze odwiedzać planety i poszukać jakichś sejfów do hackowania...

15. coldveins

coldveins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ogólnie żeby wszyscy przeżyli najwyraźniej trzeba wykupić 3 upgrady statku (działko, tarcze, wzmocnienie poszycia), zrobić wszystkie misje lojalnościowe najlepiej oraz posłać do tunelu Tali, a na osłonę biotyczną Samare. Mówiąc krótko po prostu wycisnąć z gry wszystko i słuchać się porad Sheparda :)

16. nemek

nemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    wywnioslowalem ze sa 3 czynniki jakie decyduja o zakonczeniu:
    -lojalnosc czlownkow (najwazniejsza jest tych ktorych wyslamy do szybu, eskorty, biotyki, itd)
    -upgrade statku
    -decyzje podejete na statku zbieraczy

17. HarryOnALeash

HarryOnALeash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupia Kapitulna
    Ja zastosowałem podobnie, tylko, że zamiast Samary wybrałem Subject Zero (jakoś nie mogę się do imienia "Jack" przyzwyczaić). Zakończenie mocne, dawno się tak nie denerwowałem odpalając ostatnią misję. Wydaje mi się, że podobny stres miałem zdawając prawo jazdy. Teraz przechodzę jako renegat i zobaczymy jakie zakończenie będę miał.

18. KwieciuJr

KwieciuJr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    zejdę delikatnie z tematu.. Zauważył ktoś w ogóle oczy Illusive Man'a? Podobno jeśli zdecydujecie się wysadzić stację na końcu gry, to jego oczy nabierają koloru czerwonego... Coś z nim jest nie tak, czuję to w kościach ;D

19. coldveins

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bycie renegatem nie zmienia samego zakończenia, bardziej opcje rozmowy i twarz Sheparda.

Nie zauważyłem, żeby miał czerwone oczy szczerze mówiąc. Ale nic to bo przechodze 3 raz. Na insane tym razem ; D

20. adrian121

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Mnie się wydaję, że człowiek Iluzja stoi za sprawą Zbieraczy. Za bardzo chciał przekonać Sheparda, żeby zostawił bazę w spokoju. Zobaczymy co przyniesie 3 część.

21. coldveins

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To czy bazę rozwalimy czy nie nie ma wpływy na sam koniec (flota Reaperów) więc chyba IM niewiele miał tu wpływu. Choć wiadomo, że od poczatku sprawia wrażenie podejrzanego, tyle, że tak samo było z Mirandą czy EDI.

Wczytywanie...

Poleć forum