1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mass Effect 2 - Zakończenie ( spoilery)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez mark1618, Marzec 14, 2011.

1. mark1618

mark1618 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Cieszyn
    Witam wszystkich i zapraszam do wzięcia udziału w dyskusji. Sprawdzałem tematy i nie znalazłem jeszcze takiego.

Mianowicie, jak powszechnie wiadomo gra Mass Effect 2 ma wiele zakończeń w zależności od wyborów jakie dokonamy w trakcie jej przechodzenia. Stąd moje pytanie. Jakie było wasze zakończenie? Co się dokładnie stało? Kto zginął, a kto przeżył? Czy zdecydowaliście się zniszczyć statek? I co waszym zdaniem stanie się w trzeciej części po zaimportowaniu save' a, jeśli będzie taka możliwość?

U mnie było to tak. Nie wiem jak mogłem tak bardzo namieszać w grze, ale zginęli mi prawie wszyscy. Jacob i Joker to jedyne osoby którym udało się uciec ze statku Collectorów. Nawet mój Shephard wybrał drogę poświęcenia. Co do statku to oddałem go Cellebrusowi. Tak jakoś odruchowo.

Nie mam najmniejszego pojęcia co się może stać w trzeciej części. Czyżby dzięki mnie po raz drugi wznowili Lazarussa? Chyba byłoby to lekkie przegięcie. Joker nie mógł być następnym bohaterem bo kuleje. Co do Jacoba to jest to bardziej prawdopodobne. Tak czy siak, czekam i jestem ciekawy.

Miłej dyskusji życzę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
Wczytywanie...

Poleć forum