1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Mass Effect 2

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Touch!, Kwiecień 14, 2011.

1. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa

Nazwa: Mass Effect 2
    Data wydania: 29 stycznia 2010
    Gatunek: cRPG/ Gra akcji
    Multiplayer: Brak
    Developer: BioWare
    Wydawca na swiecie: Electronic Arts
    Wydawca w Polsce: Electronic Arts Polska

Opis:
    Epicka kontynuacja hitu z 2007 roku. W grze wcielamy się w rolę komandora Shepharda, który zostaje przywrócony do życia przez organizację zwaną Cerberus. Chcą go oni wykorzystać do własnych celów.
    Graficznie gra prezentuje się świetnie. To samo tyczy się dźwięku. Jest to jedna z najlepszych produkcji 2010 roku, co potwierdzają liczne nagrody i nominacje.

Trailer:

Pegi: [​IMG]

mark1618

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. juzek69

juzek69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Gra jest prze kozacka... Osobiście jestem jej wielkim fanem... Przeszedłem 3 razy na PC i teraz czekam na kuriera który dowiezie mi wersje na konsolę x360... pewne i niepodważalne 10/10

4. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem, jestem jej fanem. Właśnie przechodzę 3 raz :) Oczywiście 10/10

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Gra rozbudowuje jeszcze bardziej jedynkę co wychodzi jej to na ogromny plus, świetna fabuła, oprawa audio-wizualna i długość gry bronią tego tytułu i dają mu ode mnie ocenę 10/10

6. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    heh gra która całkowicie mnie pochłonęła, ta historia, świat który został wykreowany jest tak realny że wydaje się być możliwy, uwielbiam takie gry!! 11/10

Wczytywanie...

Poleć forum